Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Stoving YUOTO Θάνος μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape επανακαταλογηστέο 5000puff βερνικιών
| Όνομα: | Yuoto Θάνος |
|---|---|
| Έκδοση: | stoving βερνίκι、 αγγλικό、 Ρωσία |
| Ριπές: | 5000 |
| Νικοτίνη: | 5%/2% |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
Επανακαταλογηστέα 650mAh 5000puff μίας χρήσης Vape Ε Yuoto σπείρα πλέγματος τσιγάρων του Θάνου
| ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΉΜΑ: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
Μίας χρήσης Ε πλέγματος μάνδρα Yuoto Θάνος 5000puff 650mAh Vape τσιγάρων σπειρών
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
14ml μίας χρήσης Vape 650mAh Ε μπαταρία χυμού 5000puff Yuoto Θάνος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | Ναι |
Μίας χρήσης Vape 14ml Ε μπαταρία 650mAh χυμού 5000puff Yuoto Θάνος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| επανακαταλογηστέος:: | Ναι |
14ml μίας χρήσης Vape 650mAh Ε μπαταρία χυμού 5000puff Yuoto Θάνος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | ΝΑΙ |
14ml μίας χρήσης Vape 650mAh Ε μπαταρία χυμού 5000puff Yuoto Θάνος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | Ναι |
Επανακαταλογηστέα 650mAh 5000puff μίας χρήσης Vape Ε Yuoto σπείρα πλέγματος τσιγάρων του Θάνου
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
Καθαρό γούστο 2500 μίας χρήσης λαιμός Yuoto Xxl μανδρών Vape ριπών που χτυπά την αίσθηση
| Γεύση: | 20 |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ML |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
Yuoto Xxl 2500 μίας χρήσης ικανότητα 7ml χυμού μανδρών Ε Vape ριπών
| Γεύση: | 20 |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ML |
| Μπαταρία: | 1200mAh |

