Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
650mah μάνδρα καπνού Vape μπαταριών, Yuoto 5000 τσιγάρο Vaping Ε φραγμών ριπών
| Ριπή: | 5000 |
|---|---|
| Γεύση: | 15 |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Ε-χυμός: | 14.0ml |
| Νικοτίνη: | 5% 2% 0% |
5000 μεγάλη μίας χρήσης Vape τσιγάρων ριπών Ε μπαταρία σχεδίου 650mah σπειρών φραγμών Yuoto
| Ριπή: | 5000 |
|---|---|
| Γεύση: | 15 |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Ε-χυμός: | 14.0ml |
| Νικοτίνη: | 5% 2% 0% |
Συμπαγές σώμα επανακαταλογηστέο Vape Yuoto Θάνος 5000 σπείρα 14ml πλέγματος ριπών
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Fruit Taste YUOTO Vape μιας χρήσης Thanos 5000puffs Εγκεκριμένο MSDS
| ΦΟΥΣΚΑ: | 5000 |
|---|---|
| ΓΕΥΣΗ: | 20 |
| υγρό: | 14 ml |
| Νικοτίνη: | 0%, 2%, 5% |
| Μπαταρία: | 650 mah |
14 Flavors 2% Nic 2.0ml E Juice Yuoto Plus 600puff With TPD βερνίκι ψησίματος
| Χωρητικότητα χυμού: | 2ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 400 mAh |
| Βάρος: | 30 |
| χαρακτηριστικό: | Διχτυωτό πηνίο |
| Εμφάνιση: | stoving βερνίκι |
Mini E Cigarette ποικίλων γεύσεων , Yuoto Shine 1500puffs Vape Pod μιας χρήσης
| Τύπος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Τύπος φόρτισης: | Αναλώσιμα |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Vape |
Μίας χρήσης λοβός 2500 ριπών, μίας χρήσης Vape μάνδρα 1200mAh Yuoto XXL
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό Cigaretteg |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης |
| Τρόπος έναρξης: | Vape |
Νόστιμη μίας χρήσης εξάρτηση συσκευών λοβών Yuoto, 1350mAh 8ml 3000puffs μίας χρήσης Vape
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |
16 γεύσεις 1500 ριπές Vape 5.0ml προ γεμίζουν το προ εμπορικό σήμα Yuoto δαπανών χυμού Ε
| Τύπος:: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοξείδωτο |
| Πιστοποίηση:: | CE, ROHS |
| Τύπος χρέωσης:: | Pre-Charge |
| Τρόπος έναρξης:: | Αισθητήρας |
9 μίας χρήσης Vape XXL ΑΝΏΤΑΤΕΣ 3500 γεύσεις 1200 συσκευών ριπών μιλ. Yuoto Mah
| όνομα: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| Ριπές: | 3500 |
| Ε υγρό: | 9 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |

