Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Καινοτόμες τεχνολογίες Yuoto μίας χρήσης Vape XXL 2500 ριπές 7Ml
| Όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| μπαταρία: | 1200 mAh |
52g 2500 μίας χρήσης τσιγάρο μανδρών Ε Vape ριπών με την μπαταρία 1200mah
| Γεύση: | 20 |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ml |
| Μπαταρία: | 1200mah |
οδηγημένη λάμποντας ηλεκτρονική μπαταρία ριπών 850mAh Vape 2000 τσιγάρων
| Ριπές: | 2000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5.0ML |
| Μπαταρία: | 850mAh |
| Γεύσεις: | 15 |
Επανακαταλογηστέα ριπών Vape σπείρα πλέγματος μανδρών επαναληπτικής χρήσεως με το φορητό μέγεθος
| πρότυπο: | minibar υπέρ |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Μίας χρήσης επανακαταλογηστέα φυσαλίδα Vape 3000 μπαταρία 650mah Yuoto χυμού 10ml ριπών Ε
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| νικοτίνη:: | 2% 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 10ML |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
| Επανακαταλογηστέος:: | Ναι |
Μίας χρήσης Ε Yuoto σπείρα επανακαταλογηστέο 650mAh πλέγματος μανδρών Vape τσιγάρων του Θάνου 5000puff
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
Pina Colada Θάνος Yuoto μίας χρήσης Vape 5000 επανακαταλογηστέες σπείρες πλέγματος ριπών
| όνομα: | Yuoto Θάνος |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Νικοτίνη: | 5%/2% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Επανακαταλογηστέες 15 γεύσεις συσκευών 5% Nic λοβών ριπών της FCC Yuoto Θάνος μίας χρήσης 5000
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |
Μίας χρήσης Ε Yuoto σπείρα επανακαταλογηστέο 650mAh πλέγματος τσιγάρων του Θάνου 5000puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | ΝΑΙ |
2500 Puffs 5% Nicotine Yuoto Vape μιας χρήσης 7ml Juice E τσιγάρο
| Τύπος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Υλικό: | Pctg |
| ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ: | Ναί |
| Λειτουργία εκκίνησης: | εγχειρίδιο |

