Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Νόστιμες 3000 ριπές Vape 24 γεύσεις Yuoto Θάνος μπαταριών 1350mAh
| όνομα: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Ε υγρό: | 8ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 1350 mAh |
3000 μίας χρήσης λοβός Yuoto Vape μπαταριών χυμού 1350mAh νικοτίνης 8ml ριπών 5% νόστιμο
| Τύπος: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Pre-Charge |
| Τρόπος έναρξης: | Αισθητήρας |
5% οι μίας χρήσης μάνδρες Yuoto Vape νικοτίνης λάμπουν υπέρ 15 γεύσεις
| Ριπές: | 2000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5.0ML |
| Μπαταρία: | 850mAh |
| Γεύσεις: | 15 |
40g 1500 ριπές μίας χρήσης Vape, 15 μίας χρήσης Vape μάνδρα γεύσης 5ml
| Γεύση: | 15 |
|---|---|
| Ριπές: | 1500 |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5ml |
| Μπαταρία: | 800mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
η φορητή υψηλή ριπή μίας χρήσης Vape 650mAh μεγέθους ενσωμάτωσε την μπαταρία
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενή ικανότητα 4ml |
|---|---|
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | επαναληπτικής χρήσεως επανακαταλογηστέος |
| βάρος: | 33g |
Μίας χρήσης Vape μάνδρα 2500 CE RoHS Yuoto γεύση μάγκο ικανότητας χυμού ριπών 7.0Ml
| Τύπος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Τύπος φόρτισης: | Μίας χρήσης |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Αυτόματος |
16 γεύσεις Yuoto XXL Max 3500 μίας χρήσης χυμός 1200mAh Vape 9.0ml Ε ριπών
| Τύπος:: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό:: | Pctg |
| Πιστοποίηση:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος φόρτισης:: | Μη επαναφορτιζόμενη |
| Λειτουργία εκκίνησης:: | Vape |
Σπείρα πλέγματος με τη μάνδρα τύπων Γ Yuoto Θάνος Vape, 5000 ριπές Hookah 14ML 650mAh
| Φούσκα: | 5000 ρουφηξιά |
|---|---|
| Αλάτι Νικοτίνης: | 5.0% |
| Ε υγρό: | 14 ml |
| Μπαταρία: | 650 mah |
| Γεύση: | 19 Γεύσεις |
Το Yuoto Θάνος 5000 ξεφυσά πλέγματος υγρή 650mAh σπειρών τη μίας χρήσης μπαταρία Vape 14ml Ε
| Φούσκα: | 5000puff |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mah |
| σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | τόσα πολλά |
| Πλεονέκτημα: | επανακαταλογηστέος |
5% λοβός Hookah μανδρών τσιγάρων νικοτίνης 8ml 1200mAh Ε, Yuoto 3000 ριπές μίας χρήσης Vape
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vapes |
|---|---|
| Ε-υγρός-ικανότητα: | ε-υγρό 8ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 20mg 50mg |

