Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μίας χρήσης Vape XXL 2500 Ε υγρή συσκευή ριπών ικανότητας 7ml Yuoto
| Όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| μπαταρία: | 1200 mAh |
Μίας χρήσης πάγος Yuoto 3500 καρπουζιών νικοτίνη σπειρών 5% 2% πλέγματος ριπών
| γεύσεις: | 23 |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice:: | 9ML |
| Ισχύς νικοτίνης:: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| γεύσεις: | Πάγος καρπούζι |
| Κατάλληλος για: | περισσότερο από 18 χρονών |
Όλες οι φούσκες Collor 2500 με πλαστική κατασκευή
| Οργανωτής/ODM: | Αποδεκτό |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Γεύμα: | Παροχή |
| Χρώμα: | Όλο το κολλόρ |
| Μέγεθος: | 7ml |
YUOTO ΛΆΜΠΕΙ ΥΠΈΡ να λάμψει των οδηγήσεων γεύσεων Vapes το 2000 ριπές 15 σχέδιο
| Ριπές: | 2000 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5.0ML |
| Μπαταρία: | 850mAh |
| Γεύσεις: | 15 |
2ml χυμός 600 ριπές Vape, έξυπνες φορητές Vape συσκευές Ε Yuoto
| Ριπές: | 600 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5%/2% (Ρωσία) |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 2ml |
| Μπαταρία: | 350mAh |
| Γεύσεις: | 12 |
Επανακαταλογηστέα μίνι φραγμών ελαφριά εύκολη μεταφορά ριπών 33g Vape μεγάλη
| Μπαταρία: | 640mah |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| pufff: | 1200puff |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Συμπαγής επαναληπτικής χρήσεως μάνδρα Vape λοβών με τη διαφανή ορατή δεξαμενή πετρελαίου
| Χρώμα: | 5 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Το ξαναγέμισμα 4 φορές μίνι φραγμός Vape άμεσο σύρει τον ενεργοποιημένο βάζοντας φωτιά μηχανισμό
| Χρώμα: | 5 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Μίας χρήσης 4ml Vape έγκριση FDA μπαταριών MSDS μανδρών 640mah επανακαταλογηστέα
| πακέτο: | 10pcs |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Το συμπαγές προϊόν μίας χρήσης 5000 του Θάνου τσιγάρων Yuoto Ε σώματος ξεφυσά 15 γεύσεις 5% Nic
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14ML |
|---|---|
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Γεύσεις: | 15 |
| Πλεονέκτημα: | Επανακαταλογηστέος |

