Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Αρχική ποιοτικού Yuoto νόστιμη 3000 νικοτίνη cOem 5% Vape ριπών μίας χρήσης
| Όνομα προϊόντων:: | Νόστιμες 3000 ριπές Yuoto |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 22 |
| Λειτουργία:: | Ψυχαγωγία φραγμών, Rlexation |
| Βάρος:: | 52g |
| Μπαταρία:: | 1350mAh |
XXL 2500 λοβός Yuoto μίας χρήσης Vape 1350 ριπών νικοτίνη μπαταριών 5% MAh
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, χαλάρωση |
| Βάρος: | 46g |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Νόστιμο αρχικό γούστο Yuoto 3000 μίας χρήσης cOem μανδρών Vape ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Νόστιμες 3000 ριπές Yuoto |
|---|---|
| Γεύσεις: | 22 |
| Λειτουργία: | Ψυχαγωγία φραγμών, Rlexation |
| Βάρος: | 52g |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Αρχικός γεύσεων Yuoto νόστιμος cOem μανδρών Vape 3000 ριπών μίας χρήσης
| Όνομα προϊόντων: | Νόστιμες 3000 ριπές Yuoto |
|---|---|
| Γεύσεις: | 22 |
| Λειτουργία: | Ψυχαγωγία φραγμών, Rlexation |
| Βάρος: | 52g |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Γνήσια συσκευή ατμοποιητή Yuoto, κιτ τσιγάρων XXL MAX 3500 Puffs E
| Πουφές: | ≈3500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
| δύναμη νικοτίνης: | 0%~5% |
| Γεύσεις: | 16 |
| Βάρος: | 60,5 g/τεμ |
Γνήσια Yuoto vape pod XXL MAX 3500 Puffs E Γεύσεις πάγου κοκ από τσιγάρο
| ΓΕΥΣΕΙΣ: | 23 |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice:: | 9 ml |
| Ισχύς νικοτίνης:: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Γεύσεις: | πάγος κοκ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7~10days |
8ml 1350mAh Yuoto Pod μίας χρήσης, Yuoto Luscious Vape Pen 3000puffs
| Λιμάνι: | Shenzhen |
|---|---|
| Γεύση: | πάγος pina colada |
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 1350mah |
| χωρητικότητα: | 8 ml |
| αλάτι νικοτίνη: | 5% |
Γιούτο Σταρ 3000 Φωτιστικά για πάρτι
| Ονομασία προϊόντος: | Αστέρι Yuoto |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Γεύματα: | 16 |
| Σχήμα: | μοντέρνος |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
Καυτή πώληση Yuoto 1500 μίας χρήσης αρχική παράδοση λοβών ριπών YUOTO Vape γρήγορα
| Ριπές: | 1500 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5ML |
| Μπαταρία: | 900mAh |
| Βάρος: | 46g |
Επικυρωμένη η κκπ λεύκα 2500 ριπές XXL 5% Nic τσιγάρων Yuoto Ε
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Δύναμη: | 1200mAh |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Προδιαγραφή: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Εργοστάσιο: | Ναι |

