Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Γεύση Yuoto 700 προϊόν μίας χρήσης 15 γεύση 50mg/ml πάγου γκοϋαβών Vape ριπών
| Γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| μπαταρία:: | 450mah |
Σπείρα πλέγματος και επανακαταλογηστέος χυμός τσιγάρων 10ml Ε Yuoto μίας χρήσης ηλεκτρονικός
| Νικοτίνη: | 5% |
|---|---|
| ικανότητα ε-χυμού: | 10ML |
| Μπαταρία: | 605mah (chargable) |
| Διεπαφή: | Τύπος Γ |
| Σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
Προϊόν 700 μίνι προϊόν μίας χρήσης 15 μπαταρία 450mAh Yuoto TPD Vape κιβωτίων ριπών νικοτίνης 2% χυμού 2.0ml γεύσης
| γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| Μπαταρία:: | 450mAh |
Stoving βερνίκι 15 επανακαταλογηστέο μίας χρήσης Vape 14ml Ε γεύσεων υγρό Yuoto
| Ριπές: | 5000+puff |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5.0% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 14.0ml |
| Μπαταρία: | 650.0mAh |
| Γεύση: | 15 γεύσεις |
100% αρχικό Yuoto XXL 2500 υγρές 1200mAh 23 ριπών μίας χρήσης γεύσεις Vape 7ml Ε
| Νικοτίνη: | 5%, 2%, 0% |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Γεύση: | 25 |
| Βάρος: | 52g/pc |
Ανώτατη μίας χρήσης Vape 3500 ριπών αρχική σπείρα πλέγματος εργοστασίων Yuoto Xxl με 9ml
| ριπές: | ≈3500puff |
|---|---|
| Υλικό: | Δερμάτινα ρούχα |
| μπαταρία: | 1200mAh |
| Νικοτίνη: | 0%, 2%, 5% |
| Δομή διάσπασης σε άτομα: | σπείρα πλέγματος |
μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο χυμού φυσαλίδων 10ml Ε Yuoto σπειρών πλέγματος
| Νικοτίνη: | 5% |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ml |
| Μπαταρία: | 605mah (chargable) |
| Διεπαφή: | Τύπος Γ |
| Σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
Μίνι φραγμός Yuoto 15 γεύσεων, 1200 ριπή μίας χρήσης Vape 650 mAh
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | ανοξείδωτο |
| Γεύσεις: | 15 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα χυμού: | 4 μιλ. |
23 εξάρτηση μανδρών ψεκαστήρων γεύσεων, σύστημα λοβών μανδρών PC Vape SS304 PCTG
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | Χάλυβας Stainess |
| Γεύσεις: | 23 |
| Ριπές: | 1500 |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 900 |
Μίας χρήσης βάρος μπαταριών 42g γεύσης 1350mAh 3000puff Yuoto νόστιμο 27
| Γεύση: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος: | 42g |
| Ριπές: | 3000 |
| Αντίσταση: | 1.6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mah |

