Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto 3000puff νόστιμο μίας χρήσης Vape 27 νικοτίνη 5% γεύσης 1350mAh 42g
| γεύση:: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| Ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1.6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
Yuoto XXL MAX Mesh Coil Ενεργειακό ποτό μίας χρήσης E Cigs 50mg Νικοτίνη Μπαταρία 1200mAh
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | 16 γεύσεις για να διαλέξετε |
| χωρητικότητα e-juice: | 9 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Νόστιμη 3000 ριπή Distrubutor Yuoto νικοτίνης, μίας χρήσης μάνδρα Vape χυμού 8.0ml Ε
| Νικοτίνη: | 5% 2% 0% |
|---|---|
| χωρητικότητα e-juice: | 8 ml |
| Μπαταρία: | 1350mah |
| Γεύση QTY: | 24 |
| Βάρος: | 53 |
Ανώτατη 600puff μίας χρήσης Vape Yuoto σπείρα 2ml TPD πλέγματος μπουκαλιών με 16 γεύσεις
| Όνομα: | μπουκάλι ανώτατο |
|---|---|
| Ριπές: | ~600 |
| Υλικό: | Σαφές γυαλί |
| πακετάρισμα: | 200PCS |
| Ικανότητα: | 2ml |
Yuoto αρωματικό Minibar Ε Cig 1200puffs με τη διαφανή ορατή δεξαμενή πετρελαίου
| Γεύση: | 15 |
|---|---|
| Ριπές: | 1200 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Μπαταρία: | 650mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
Σπείρα 1500 ριπές μίας χρήσης Vape πλέγματος με γεύση 18 τη μικτή φρούτων
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
ODM μίας χρήσης Vapes 1500 ριπές 22x110mm CE ROHS πιστοποιημένο
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
MSDS 1500 ριπές μίας χρήσης Vape, επανακαταλογηστέο Ε τσιγάρο 800mah μη
| Ικανότητα: | 5ml |
|---|---|
| γεύσεις: | 15 |
| μπαταρία: | 800mah |
| Nictione: | 5% |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
Ανοξείδωτο 1200 μίνι γεύση πάγου μάγκο φραγμών Vape Yuoto ριπών
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| βάρος: | 39g |
| Γεύσεις: | 15 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα χυμού: | 4 μιλ. |
Μίνι πλαίσιο 700 προϊόν μίας χρήσης 15 ε-χυμός 2.3ml Yuoto Vape ριπών μπαταριών 450mAh γεύσης
| Γεύση:: | πάγος γκοϋαβών |
|---|---|
| Pufffs:: | 700puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2.3ml |
| Μπαταρία:: | 450mAh |

