Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Χυμός cOem/αρωματικός μίας χρήσης Vapes διάφορος φρούτα νόστιμος Ε ODM
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
Προϊόν μίας χρήσης Vape ενεργειακών ποτών Yuoto με χτισμένος στην μπαταρία 650mAh
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Materail: | ανοξείδωτο |
| Γεύσεις: | 15 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα χυμού: | 10 μιλ. |
42g βάρος 3000puff μίας χρήσης Vape 27 πάγος γκοϋαβών μπαταριών γεύσης 1350mAh
| Γεύση: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος: | 42g |
| Ριπές: | 3000 |
| Αντίσταση: | 1.6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Ριπή μίας χρήσης Vape 7w-12w μπαταριών 850mAh Yuoto 2000
| γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% 2% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 5.0ml |
| Μπαταρία:: | 850mah |
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
Σπείρα Yuoto MiniBar 1200 μίας χρήσης νικοτίνη 7W-12W πλέγματος Vape 2% 5% ριπών
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ξεφυσά:: | 1200puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
μίας χρήσης Vape Ε μπαταρία 650mAh χυμού 14ml 5000puff Yuoto Θάνος
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint:: | 5%, 2% |
| ε-χυμός:: | 14ml |
| Μπαταρία:: | 650 |
| επανακαταλογηστέος:: | Ναι |
1200mAh Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης γεύσεις 7ml φρούτων μανδρών Vape ριπών
| Γεύση: | Γεύση φρούτων |
|---|---|
| Ριπές: | 2500puff |
| Νικοτίνη: | 5% ή 2% |
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
| ικανότητα ε-χυμού: | 7.0ml |
Μίας χρήσης Vape Ε μπαταρία 650mAh χυμού 14ml βακκινίων 5000puff Yuoto Θάνος
| γεύση:: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint:: | 5%, 2% |
| ε-χυμός:: | 14ml |
| Μπαταρία:: | 650 |
| επανακαταλογηστέος:: | Ναι |
Yuoto 3000puff νόστιμο μίας χρήσης Vape 27 γεύση 1350mAh 42g
| γεύση:: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| Ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1.6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
Yuoto 23 νικοτίνη 2500 γεύσεων 5% μίας χρήσης γεύση φρούτων Vape ριπών
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | mAh 1200 |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |

