Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
20mg νικοτίνη 600 μπουκάλι Max, σπείρα TPD μίας χρήσης Vape ριπών YUOTO πλέγματος
| όνομα: | μπουκάλι ανώτατο |
|---|---|
| ριπές: | ~600 |
| Γεύση: | 16 |
| μπαταρία: | 400mAh |
| νικοτίνη: | 0%, 2% |
Νέο δημοφιλές Yuoto Θάνος 5000 ξεφυσά το προϊόν μίας χρήσης σπειρών πλέγματος χυμού 650mAh 14ml Ε
| Τύπος:: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης:: | Καλώδιο |
| Τρόπος έναρξης:: | Automic |
Yuoto μίνι μάνδρα 1200 Vape φραγμών μίας χρήσης ικανότητα ριπών 4ml
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 4ml |
| ριπή: | 1200puff |
| μπαταρία: | 650mah |
| nictione: | 5% |
Το Yuoto λάμπει υπέρ υλικό PC Ε υγρό Vape μη επανακαταλογηστέο SS304 PCTG
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Οδηγήσεις: | ΛΑΜΨΤΕ |
Το Yuoto λάμπει μίας χρήσης cOem υποστήριξης ριπών Vapes το 2000/ODM:
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
Το Yuoto λάμπει υπέρ ριπές μίας χρήσης Vape 12 του 2000 μικτή γεύση φρούτων
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
υπέρ μίας χρήσης ριπές 12 Vapes 2000 αντικνημίων yuoto μικτή γεύση φρούτων
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
Το Yuoto λάμπει του 2000 ριπών μίας χρήσης μεγάλα γούστα μεταφοράς Vape εύκολα
| vape: | dispossible |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 850mah |
| βάρος: | 60g |
Το Yuoto λάμπει υπέρ λοβών εύκολη μεταφορά ριπών Vape το 2000 ραβδιών μίας χρήσης
| γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Νικοτίνη:: | 5% 2% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 5.0ml |
| μπαταρία:: | 850mAh |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
Yuoto 4500 ριπή Vape 15 μικτό κυλινδρικό σχέδιο γεύσης φρούτων
| vape: | elctronic τσιγάρα |
|---|---|
| ικανότητα: | 10ml |
| ριπή: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| μπαταρία: | 650mah |

