Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
MiniBar 1200 μίας χρήσης Vape συγκέντρωση 50mg/ml ριπών YUOTO
| γεύση:: | 15flavor |
|---|---|
| ξεφυσά:: | 1200puff |
| νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 4ml |
| Μπαταρία:: | 650mAh |
Minibar 1200 ριπή Yuoto μίας χρήσης Vape 15 χυμός 4.0ml γεύσης Ε
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4 ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Επανακαταλογηστέα μίας χρήσης Ε τσιγάρα του Θάνου 5000puff YUOTO υψηλά - ποιότητα Vape
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% το /2 % |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| σπείρα πλέγματος: | Ναι |
Επανακαταλογηστέα μίας χρήσης Ε τσιγάρα του Θάνου 5000puff YUOTO υψηλά - ποιότητα Vape
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% το /2 % |
| ικανότητα ε-χυμού: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Σπείρα πλέγματος: | Ναι |
Το Yuoto 2500 ξεφυσά 23 γεύσεις 7 μιλ. ικανότητας 1200 πάγος μεντών ικανότητας μπαταριών mAh
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| όνομα: | 2500 ριπές |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7,0 μιλ. |
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
| Σπείρες πλέγματος: | Αριθ. |
Yuoto Θάνος 5000 ριπές 5%/2% άμεσες πωλήσεις εργοστασίων ε-τσιγάρων νικοτίνης χονδρικές
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Όνομα: | Θάνος |
| Ριπές: | 5000puff |
| Eliquid-χυμός: | 14ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
650mah επανακαταλογηστέα σπείρα 5000 πλέγματος Yuoto Θάνος Vape μπαταριών υγρό ριπών 14Ml
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | ΝΑΙ |
Μεγάλες γεύσεις συμπεριλαμβανομένου Yuoto Θάνος 5000 ριπές, σπείρα μίας χρήσης Vape πλέγματος
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | ΝΑΙ |
Φρούτων αραβική εκδοχή 5000 Yuoto Θάνος μανδρών Vape τσιγάρων γεύσης μίας χρήσης ριπές
| Γεύση: | γεύση 15 |
|---|---|
| Nicotint: | 5%, 2% |
| Ε-χυμός: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650 |
| Επανακαταλογηστέος: | ΝΑΙ |
Thanos 5000 εργοστασίων Yuoto vape μίας χρήσης πάγος ακτινίδιων φραουλών ψεκαστήρων ριπών
| Όνομα προϊόντων: | E Cig μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | αγγλική εκδοχή 5000 ριπών |
| Eliquid: | 14 ml |
| Μπαταρία: | 650 mah |

