Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μίας χρήσης κασέτα φραγμών 1200puff Vape Yuoto μίνι αναπληρώσιμη
| Vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4 ml |
| Ριπή: | 1200puff |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| nictione: | 5% |
Μίας χρήσης μπαταρία SS304 PCTG φραγμών 650mah Vape 1200puff Yuoto μίνι
| Vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4 ml |
| Ριπή: | 1200puff |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| nictione: | 5% |
Μίνι φραγμός μίας χρήσης Vape 1200puff Yuoto κασετών αναπληρώσιμος
| Vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4 ml |
| Ριπή: | 1200puff |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| nictione: | 5% |
Αρχικό μίας χρήσης Vape ελαφρύ 48g καλό γούστο YUOTO
| Γεύση:: | γεύση 16 |
|---|---|
| Ξεφυσά:: | 2500puff |
| Νικοτίνη:: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 7.0ml |
| Μπαταρία:: | 1200mAh |
ODM τεράστιο Yuoto νόστιμο, 22 γεύσεις 8ml μίας χρήσης Vapes 3000 ριπές
| ριπές: | 3000 |
|---|---|
| γεύσεις: | 22 |
| μπαταρία: | 1350mah |
| ε-υγρός: | 8ml |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
Μίας χρήσης πάγος γκοϋαβών βάρους Yuoto νόστιμος 3000puff 27flavor 42g
| γεύση:: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1,6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
27 μικτή νόστιμη 3000 ριπή Yuoto γεύσης φρούτων μίας χρήσης 10pcs/Pack
| γεύση:: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος:: | 42g |
| ξεφυσά:: | 3000 |
| Αντίσταση:: | 1,6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
3000puff μίας χρήσης μπαταρία πάγου 1350mAh γκοϋαβών γεύσης Vape Yuoto νόστιμη 27
| Γεύση: | 27flavor |
|---|---|
| Βάρος: | 42g |
| Ριπές: | 3000 |
| Αντίσταση: | 1.6Ω |
| Μπαταρία: | 1350mah |
Σπείρα Minibar 1200 ριπή Yuoto μίας χρήσης Vape 15 πλέγματος χυμός γεύσης 4.0ml Ε
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4 ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
1200 ριπή Minibar YUOTO μίας χρήσης Vape 15 χυμός 4.0ml γεύσης Ε
| Γεύση: | 15flavor |
|---|---|
| Ριπές: | 1200puff |
| Νικοτίνη: | 2%, 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |

