Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto Θάνος 5000 μίας χρήσης σχέδιο σπειρών μανδρών τσιγάρων ριπών Ε
| Ριπή: | 5000 |
|---|---|
| Γεύση: | 15 |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Ε-χυμός: | 14.0ml |
| Νικοτίνη: | 5% 2% 0% |
Τσιγάρο Yuoto Ε ενός χρόνου, μίας χρήσης λοβός Vape 3000 ριπών
| Τύπος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
Το ανώτατο 3500puff νέων προϊόντων δέρμα σπειρών πλέγματος Yuoto Xxl τελειώνει 1200mAH με 9ml
| όνομα: | xxl ανώτατος |
|---|---|
| Ριπές: | 3500 |
| Γεύση: | 16 |
| ε-χυμός: | 9ml |
| πακετάρισμα: | 200pcs το /400pcs |
Αρχικό εργοστάσιο Yuoto Θάνος 5000 σπείρες επανακαταλογηστέο 14ml Shenzhen πλέγματος ριπών
| Τύπος: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Καλώδιο |
| Τρόπος έναρξης: | Αυτόματος |
2.3ml ικανότητα 700 ριπές Vape, ΡΑΒΔΙ Vaped yuoto minibox μίας χρήσης
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 2.3ml |
| ριπή: | 700puff |
| μπαταρία: | 450mah |
| nictione: | 5% |
Συμπαγείς 1500 ριπές Vape, προ γεμισμένος λοβός Vape με το λεπτό σώμα
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| σπείρα: | meshciol |
| ικανότητα: | 5ml |
| μπαταρία: | 800mah |
| nictione: | 5% |
SS304 3000 ριπών μίας χρήσης συσκευή χυμού λοβών Ε τσιγάρων μανδρών Ε ριπών Vape νόστιμη
| Τύπος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
Φυσαλίδες σπειρών 4500puff Yuoto πλέγματος, 650mah Dispossble Ecigratetes Vape
| Vape: | elctronic τσιγάρα |
|---|---|
| Ικανότητα: | 10ml |
| Ριπή: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Φορολογήσιμες Yuoto φυσαλίδες τύπων Γ, 4500puff Dispossble Ecigratetes Vape
| Vape: | elctronic τσιγάρα |
|---|---|
| Ικανότητα: | 10ml |
| Ριπή: | 4500puff |
| nictione: | 5% |
| Μπαταρία: | 650mAh |
11 μικτός μίνι φραγμός Yuoto μίας χρήσης Vape 1200puff γεύσης φρούτων
| Vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4 ml |
| Ριπή: | 1200puff |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| nictione: | 5% |

