Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
7ml ικανότητα 2500 φιλικό μέγεθος τσεπών Vape ριπών μίας χρήσης
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| Εμπορικό σήμα: | OEM/ODM Yuoto XXL |
| χαρτοκιβώτιο: | 400pcs |
8.0ML 3000 Puffs Vape Pod, Μπαταρία 1350MAh Yuoto Luscious Kit μιας χρήσης
| Ονομα: | Νόστιμες 3000 ριπές Yuoto |
|---|---|
| Γεύσεις: | 24 |
| Βάρος: | 52 γρ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | mah 1350 |
| Χωρητικότητα e-juice: | 8,0 μιλ. |
Κομψή εμφάνιση Yuoto XXL MAX 3500 Puffs Συσκευή ατμού μίας χρήσης
| Πουφές: | ≈3500 ρουφηξιές |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 MAH |
| δύναμη νικοτίνης: | 0%~5% |
| Γεύσεις: | 16 (φρουτώδες, ανάμεικτο, κλασικό) |
| Βάρος: | 60,5 γρ |
Yuoto νέος XXL ΑΝΏΤΑΤΟΣ χυμός σπειρών 9ML Ε πλέγματος πάγου μεντών Vape 3500 ριπών μίας χρήσης
| γεύσεις: | 23 |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice:: | 9ML |
| Ισχύς νικοτίνης:: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| γεύσεις: | Πάγος μέντας |
| Κατάλληλος για: | περισσότερο από 18 χρονών |
Ο ODM Yuoto 3500 ξεφυσά το φραγμό 16 Vape μικτός χυμός μπαταριών 9ml Ε γεύσης ROHS 1200mAh
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός Vape |
|---|---|
| Υλικό: | Υψηλός - ποιότητα Leather+Stainless |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL ΜΕΓ |
| Ejuice-Capacity: | 9ML |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
Bar Entertainment Yuoto XXL 2500 Puffs Disposable Vape 38 Flavours
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 38 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| βάρος: | 46g/pcs |
Μίας χρήσης Ε Yuoto χυμός Vape του Θάνου 5000 ριπές με τη σπείρα πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | YUOTO Thanos 5000 PUFFS |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Shape: | Popular |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Μίας χρήσης ραβδί εξωτερικής διαμέτρου αρσενηκού σπειρώματος Yuoto επανακαταλογηστέο με την μπαταρία 650mah
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | thanos 5000 αραβική εκδοχή ριπών |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml Ejuice |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650 |
Το Yuoto 5000 ξεφυσά υγρή μπαταρία 650 συστημάτων 14ml Ε εξαρτήσεων λοβών του Θάνου τη μίας χρήσης
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mah |
Μίας χρήσης λοβός Vape ODM cOem, κλειστός λοβός 600 CE RoHS FDA Tpd τσιγάρων ριπών Ε
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |

