Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape LED οθόνη μπαταρία επίπεδο καυσίμου
| Ονομασία: | Γιούτο Ντιγκί |
|---|---|
| Πύπες: | 15000 ρουφηξιές |
| Βάρος: | 105 g / pc |
| Η μπαταρία: | 850mah |
| Αντίσταση: | 00,6 ωμ και 1,2 ωμ |
Μίας χρήσης ε-τσιγάρα Vape διακοπτών 3000puff Yuoto
| Εμπορικό σήμα: | διακόπτης yuoto |
|---|---|
| Nictione: | 5% |
| Ικανότητα: | 4+4ml |
| Μπαταρία: | 1650mAh |
| Εμπορικό σήμα: | OEM/ODM Yuoto XXL |
μίνι φραγμός Vape, μίας χρήσης μάνδρα nondisjunction Cbd Vape σπειρών πλέγματος
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού: | κενό ικανότητα-4ml |
| Μπαταρία: | 640mah |
| σπείρα: | σπείρα πλέγματος |
| πλεονέκτημα: | refillabe (4-5times) επανακαταλογηστέος |
Μίας χρήσης ε-τσιγάρα Vape Dispossible Vape Xxl 2500puff Yuoto στην κάλυψη
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
Επανακαταλογηστέο Yuoto Θάνος 5000 μίας χρήσης νικοτίνη Vape 5% ριπών
| γεύσεις: | 19 |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
| Μπαταρία: | Επανακαταλογηστέος |
| Liqiud: | 14ml |
| Σπείρες: | Πλέγμα |
Yuoto Θάνος 5000 ριπές μίας χρήσης Vape, μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο 14ml
| γεύσεις: | 19 |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
| Μπαταρία: | Επανακαταλογηστέος |
| Liqiud: | 14ml |
| Σπείρες: | Πλέγμα |
XXL Yuoto 2500 λοβός ριπών, δύο ηλεκτρονικό τσιγάρο μπαταριών 1200mAh Ε της Apple
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο Vape Yuoto Θάνος 5000 υγρό ριπών 650mAh 14ml Ε
| Όνομα προϊόντων: | Θάνος 5000 ριπές |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Θάνος-Αραβικά |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650 |
Ελεύθερο μίας χρήσης Ε τσιγάρο νικοτίνης, Yuoto Θάνος 5000puffs Vape ηλεκτρονικό
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
9ml μίας χρήσης ψεκαστήρας λοβών πετρελαίου, cOem 3500 μίας χρήσης μάνδρα Vape ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |

