Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Πιστοποιητικό Tpd Yuoto Bottle 600puffs , Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
Το μπουκάλι 600 Yuoto ξεφυσά το λοβό, μίας χρήσης κτύπημα XXL λοβών μπαταριών 400mAh 2.0ml
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
Μοναδικό Yuoto Fox 3000 Puffs Ξαναχρησιμοποιήσιμο Vape E τσιγάρο Καλή γεύση
| Ονομασία προϊόντος: | Αλεπού Yuoto |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Γεύματα: | 16 |
| Σχήμα: | μοντέρνος |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
SS304 Υλικό Pctg Yuoto Ξαναχρησιμοποιήσιμο Vape Yuoto Digi 15000 Πύλες επαναφορτιζόμενες
| Ονομασία προϊόντος: | Yuoto DIGI 15000 φουσκάλες |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg |
| Σχήμα αριθ.: | Yuoto DIGI 15000 φουσκάλες |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | mah 850 |
| Πύπες: | 15000 ριπές |
50mg δύναμη 2500 ριπές μίας χρήσης Vape OEM/ODM Yuoto XXL
| Οδηγήσεις: | Αριθ. |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | XXL |
| ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΉΜΑ: | YUOTO |
Θάνος 5000 μίας χρήσης Vape ριπών σπείρες πλέγματος Yuoto επανακαταλογηστέες
| γεύσεις: | 19 |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
| Μπαταρία: | Επανακαταλογηστέος |
| Liqiud: | 14ml |
| Σπείρες: | Πλέγμα |
η νικοτίνη XXL MAX 3500 5% 2% ξεφυσά τη μίας χρήσης Vape σπείρα πλέγματος πάγου σταφυλιών Yuoto
| γεύσεις: | 23 |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice:: | 9ML |
| Ισχύς νικοτίνης:: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| γεύσεις: | Πάγος σταφυλιού |
| Κατάλληλος για: | περισσότερο από 18 χρονών |
Η FCC 5000 CE ROHS ξεφυσά Vape, επανακαταλογηστέες γεμισμένη Vape μπαταριών 600mAh προ μάνδρες
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός Vape |
|---|---|
| Υλικό: | Υψηλός - ποιότητα ανοξείδωτη |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | thanos |
| Ejuice-ικανότητα: | 14ml |
| Μπαταρία: | 650mAh |
ODM 5000 μίας χρήσης μάνδρα 650mAh cOem υποστήριξης Vape λοβών ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14.0ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
2ml γεμισμένο εκ των προτέρων υγρό Yuoto μπουκάλι 600 Ε προϊόν μίας χρήσης της FCC RoHS σπειρών πλέγματος ριπών 400mAh
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |

