Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Έξυπνες 600 ριπές Vape, μίας χρήσης μάνδρα Yuoto Vape γούστου της Νίκαιας ODM
| Όνομα προϊόντων:: | Έξυπνες 600 ριπές Yuoto |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 12 (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
| Μορφή:: | Νέος, δημοφιλής, όμορφος |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 23g |
Διακόπτης 3000 Stoving ριπών βερνίκι Vape Yuoto μίας χρήσης ελαφρύ 57g
| ατμίζω: | dispossible ecig |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Ικανότητα: | 4+4ml |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
| Ριπή: | 3000puff |
7ml Xxl 2500 μίας χρήσης τσιγάρα Vape Yuoto Ε ριπών για το φραγμό νεραιδών
| Εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| χρώμα: | 15 |
E Cigarette Yuoto Thanos 5000 Puffs 14Ml 5% Nicotine 650mAh 19 Flavors
| Επιβαρυνόμενος: | ναι, Τύπος C |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ηλικία: | >18 |
| Eliquid-χυμός: | 14 μιλ. |
| Μπαταρία: | 650 mAh |
Φράουλα Καρπούζι Yuoto Ηλεκτρονικό Τσιγάρο 50mg Νικοτίνης 1200mAh Μπαταρία
| Πουφές: | ≈3500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Νικοτίνη: | 0%, 2%, 5% |
| Γεύσεις: | 16 |
| Βάρος: | 60,5 g/τεμ |
Ψυχαγωγία 3500 μίας χρήσης ODM ROHS φραγμών cOem μπαταριών Vape 9ml Ejuice 1200mAh ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ατμοποιητής μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+Δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Μπαταρία: | Μπαταρία Li 1200mAh |
18 μικτή γεύση 3500 ριπές Vape, νόστιμο ηλεκτρονικό πούρο Yuoto ODM ROHS
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Elegant δέρμα |
| Πρότυπο όνομα.: | XXL ΜΕΓ |
| Ejuice-Capacity: | 9.0ml Eiquid |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 |
5000 μικτή γεύση cOem 18 ODM μπαταριών ριπών 14ml RoHs μίας χρήσης Vapes 650mAh
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης τσιγάρο Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+ stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Θάνος 5000 ρουφηξιές |
| Ejuice-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
Μίας χρήσης Ε εξαρτήσεις εκκινητών τσιγάρων ODM, εύκολη χρήση 3500 Yuoto μάνδρα Vape ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |
Rechargable ανθεκτικό Vape, Yuoto Θάνος 5000 μίας χρήσης λοβός ριπών
| όνομα προϊόντων: | Thanos Yuoto (αγγλικά) |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Προϊόντα διάσπασης σε άτομα |
| Βάρος: | 80g |
| Μπαταρία: | 650mAh |

