Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
OEM 600 Puffs Vaporizer, Tpd Μίας χρήσης Ηλεκτρονικό τσιγάρο Vape Pod
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
Προσαρμοσμένο ηλεκτρονικό στυλό ατμοποιητή, 600Puffs Vape Pod μιας χρήσης με πηνίο πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
600 ριπές γέμισαν εκ των προτέρων τη μίας χρήσης σπείρα πλέγματος καταλόγων Tpd συστημάτων λοβών Vape
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
70g Yuoto Beyonder 7000 ριπών μίας χρήσης Vape αντίσταση αέρα συσκευών διευθετήσιμη
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| Ριπές: | 7000 |
| Γεύσεις: | 15 |
| Μορφή: | Κιβώτιο |
| Βάρος: | 70g |
Η FCC 800 CE ROHS ξεφυσά Vape, γεμισμένη Vape μπαταριών 600mah προ μάνδρες
| Γεύση: | 11 |
|---|---|
| Ριπές: | 800 |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 2.5ml |
| Μπαταρία: | 600mah |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
Θάνος 5000 ριπές μίας χρήσης Vape, σπείρες επανακαταλογηστέο Shisha πλέγματος
| γεύσεις: | 19 |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
| Μπαταρία: | Επανακαταλογηστέος |
| Liqiud: | 14ml |
| Σπείρες: | Πλέγμα |
Εξαιρετική γκάμα γεύσεων 5000 Puffs Μίας χρήσης Vape Yuoto Thanos
| Γεύσεις: | 19 κλασικές γεύσεις |
|---|---|
| Βάρος: | 63 γρ./τεμ |
| Μπαταρία: | 650 mAh |
| Τύπος Μπαταρίας: | ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ |
| Ηλεκτρονικός χυμός: | 14 ml |
Fruit Flavor Yuoto Luscious 5% Nicotine Vape Pen 3000 Puffs
| Πουφές: | 3000 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 24 (φρουτώδεις, μικτές γεύσεις) |
| Βάρος: | 52 γρ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | mah 1350 |
| Χωρητικότητα e-juice: | 8,0 μιλ. |
3500 το υγρό RoHs μίας χρήσης Vapes 1200mAh δέρμα ριπών 9ml Ε τελειώνει το cOem ODM Yuoto
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης τσιγάρο Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Top ποιοτικό δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ejuice-Capacity: | 9ML |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
Yuoto Θάνος 5000 επανακαταλογηστέα μίας χρήσης νικοτίνη Vape 14ML 5% ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Θάνος 5000 ριπές |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Θάνος-Αραβικά |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650 |

