Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto Xxl 2500 Puffs Disposable Vape Χονδρικό και Διανομή
| Ονομασία προϊόντος: | yuoto xxl |
|---|---|
| Γεύματα: | 38 |
| Βάρος: | 22 kg/carton |
| Η μπαταρία: | 1350mAh |
| Ε-υγρός: | 7.0ml |
Yuoto Θάνος 5000 ριπές μίας χρήσης Vape στα Ε.Α.Ε. και την Ινδία
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Βοηθημένη διακοπή καπνίσματος |
| Βάρος: | 58g |
Γεύσεις SS304 5000puffs μίνι μίας χρήσης Vape φρούτων με την μπαταρία 650mAh
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
Ηλεκτρονικό υγρό μίας χρήσης Vape Pen Pod 5000 φουσκάλες 14 ml E τσιγάρο
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
Ηλεκτρονικό τσιγάρο Μαύρο ατμιστήρα Mamba
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός Vaping |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Σχήμα αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |
2.0ml 600 ριπές μίας χρήσης Vape, προϊόν μίας χρήσης ODM cOem υποστήριξης
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
Προσαρμοσμένο στυλό ατμοποιητή μιας χρήσης, SS304 Yuoto Bottle 600puffs
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
3.6 Β Yuoto Beyonder 7000 μίας χρήσης γεύσεις Bluberry μεντών Vape ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| Ριπές: | 7000 |
| Γεύσεις: | 15 |
| Μορφή: | Κιβώτιο |
| Βάρος: | 70g |
Αρχικό Yuoto Vape για μια φορά, με 7000 φούσκες
| Ονομασία προϊόντος: | YUOTO Beyonder 7000 ΡΙΠΈΣ |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Σχήμα αριθ.: | Beyonder 7000 ριπές |
| Eliquid-ικανότητα: | 16ML |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 900mAh μπαταρία επαναφορτιζόμενη |
7000 φουσκάλες 15 γεύσεις Yuoto E τσιγάρο Beyond επαναφορτιζόμενο 5% νικοτίνη
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | 1.2ohm |
| Γεύματα: | 15 γεύσεις |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
| Ονομασία προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |

