Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto 0° Ξαναχρησιμοποιήσιμο Προγεμισμένο Vape Pod με 0% 2% 5% Επίπεδο Νικοτίνης
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | Στρογγυλοπίνακας |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Γεύμα: | 18 γεύσεις |
| Επίπεδο νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
Yuoto 0° Αποχρεωτικό Pod Από την Κίνα Αρχικός κατασκευαστής
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | Στρογγυλοπίνακας |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Γεύμα: | 18 γεύσεις |
| Επίπεδο νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
Yuoto DIGI 15000 Puffs YUOTO Ξαναχρησιμοποιήσιμη βιταμίνη διπλής πλέξης δύο τρόποι
| Ονομασία: | Digi |
|---|---|
| Πύπες: | 15000 ρουφηξιές |
| Γεύματα: | 22 |
| Η μπαταρία: | 850mAh (αναφορτιζόμενο) |
| Συγκέντρωση: | 0/20/50 mg |
14ml Yuoto Θάνος 5000 μίας χρήσης σπείρες πλέγματος Vape ριπών επανακαταλογηστέες
| γεύσεις: | 19 |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
| Μπαταρία: | Επανακαταλογηστέος |
| Liqiud: | 14ml |
| Σπείρες: | Πλέγμα |
Γνήσιο ατμό μίας χρήσης Yuoto XXL 2500 Puffs 5% Νικοτίνη
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 MAH |
|---|---|
| δύναμη νικοτίνης: | 5% νικοτίνη |
| Γεύσεις: | 35 ( Φρουτώδες, Μικτό, Παραδοσιακό) |
| Βάρος: | 52 γρ |
| Ηλεκτρονικός χυμός: | 7 ml |
YUOTO XXL 2500Puffs Μίας χρήσης Vape Smoking 7ml Ejuice 1200mAh Fruit Flavors
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Μπαταρία 1200mAh Yuoto XXL 2500 Puffs Μίας χρήσης Pod 7ml E Liquid
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό Vape |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL |
| Δεξαμενή πετρελαίου-Χωρητικότητα: | 7,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
| Φούσκα: | 2500 ρουφηξιές |
Χαλαρωμένο Yuoto Θάνος Vape, Msds επανακαταλογηστέο μίας χρήσης Vape 19 γεύσεις
| Τύπος: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Σύνολο: | Ενιαίος |
| Μηχανικό Mod: | Μη Μηχανικό |
| Μεταβλητή τάση: | Μη-μεταβλητή τάση |
Yuoto Xxl το ανώτατο 3500 δέρμα Vapes 1200mAh ριπών μίας χρήσης τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης τσιγάρο Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Top ποιοτικό δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Ανώτατες 3500 ριπές XXL |
| Ejuice-ικανότητα: | 9ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200mAH |
Μίας χρήσης λοβός Vape ODM cOem, 650mAh 14ml 5000 PuffVaporizer
| Όνομα προϊόντων: | Θάνος |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Θάνος-5000 |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |

