Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Τσιγάρο Pctg 600puffs Yuoto Ε, μίας χρήσης μάνδρα Vape 16 γεύσεων
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
Αρχική Yuoto Disposable Vape Beyonder 7000 Puffs επαναφορτιζόμενο πλέγμα 15 γεύσεις Αρχική
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | 1.2ohm |
| Γεύματα: | 15 γεύσεις |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
| Ονομασία προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
Yuoto DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape 20 ML Απορρίπτονται
| Ονομασία προϊόντος: | Γιούτο Ντιγκί |
|---|---|
| Πύπες: | 15000 |
| Γεύματα: | 23 |
| Σχήμα: | ΣΤΥΛΟ |
| Βάρος: | 105 γρ |
3500 ριπές Yuoto μίας χρήσης Vape, νικοτίνη 16 γεύσεις Vape 50mg
| ΓΕΥΣΕΙΣ: | 23 |
|---|---|
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 9ml |
| Ισχύς νικοτίνης:: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Γεύσεις: | Πάγος μέντας |
| Κατάλληλος για: | περισσότερο από 18 χρονών |
Αναλώσιμο Vape 3000 Puffs 1350mah Μπαταρία Yuoto Vape E Cigs Διπλό Μήλο
| Όνομα προϊόντος: | Μίας χρήσης λοβός Vaping |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+Top δέρμα |
| Μοντέλο Αρ.: | Γλυκύτατος |
| Eliquid-ικανότητα: | 8ml Ejuice |
| Μπαταρία: | 1350mAh μπαταρία λι |
14ml Ε υγρό Yuoto Θάνος 5000 σπείρα πλέγματος μπαταριών Ecigarette 650mAh ριπών
| Τύπος:: | ΕΓΩ |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Σειρά:: | ενιαίος |
| Μηχανικός νεαρός δικυκλιστής:: | Non-Mechanical |
| Μεταβλητή τάση:: | Μη-μεταβλητή τάση |
5000 ριπές Yuoto μίας χρήσης Vape, τσιγάρο Vapes Ε με τη σταθερή δύναμη παραγωγής
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
Τσάι Yuoto Bottlemax 600 φυσαλίδων μούρων μπαταρία ριπών 20ml 400mAh
| Ριπές: | ≈600 |
|---|---|
| Μπαταρία: | mah 400 |
| Νικοτίνη: | 0/20/50mg/ml |
| Ε-υγρή ικανότητα: | 2 μιλ. |
| Voitage παραγωγής: | 3.7V |
Ηλεκτρονικό τσιγάρο Yuoto 5000 Puffs Bar Vape Pen επαναφορτιζόμενο εξατμιστήρα Kit Hookah Pod
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
Μίας χρήσης ηλεκτρονικός Ε λοβός 5000 ανοικτό σύστημα 14ml Vape τσιγάρων Yuoto ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης τσιγάρο Ε |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | thanos |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ML |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650 |

