Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
16ml γεμισμένο εκ των προτέρων Ε υγρό Yuoto Beyonder μίας χρήσης Vape 7000 FCC ριπών 900mAh RoHS
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης ε-Cig |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | 7000 ρουφηξιές Beyonder |
| Ejuice-ικανότητα: | 16 ml Eliquid |
| Ικανότητα μπαταριών: | 900mah |
5000 φουσκάλες Shisha γευστικό ηλεκτρονικό τσιγάρο Ηλεκτρονικό τσιγάρο
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Ετικέτα: | Yuoto |
| σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Δυναμικότητα: | 14ML |
| Γεύμα: | 19 |
Γιούτο Μπέιοντερ 7000 Φουσκάλες Εναχρησιμοποιήσιμες Κηλίδες Βάιπ Πεν Ποντ Μέσα Σκουπιδιά επαναφορτιζόμενα Ε τσιγάρα
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | 1.2ohm |
| Γεύματα: | 15 γεύσεις |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
| Ονομασία προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
Yuoto XXL 2500 Σφουγγαρίσματα Αποχρησιμοποιήσιμο Vape Pen Ηλεκτρονικό Vape Αποχρησιμοποιήσιμο Pod
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 1200mah |
|---|---|
| Χρώμα: | 20 |
| Γεύμα: | Μικτά φρούτα |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
YUOTO κατασκευαστής DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape ρυθμιζόμενη ροή αέρα MTL και DTL
| Ονομασία: | Yuoto DIGI 15000 φουσκάλες |
|---|---|
| Πύπες: | 15000 πνοήματα |
| Γεύματα: | 23 γεύσεις |
| Η μπαταρία: | 850mah |
| Επαναφορτιζόμενο: | - Ναι, ναι. |
Γνήσιο Yuoto xxl max Μίας χρήσης Vape Pod 3500 Puffs Στυλό Ναργιλές Vape Χονδρικό στυλό μίας χρήσης
| ατμίζω: | αναλώσιμο ηλεκτρόδιο |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| Χωρητικότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Μάρκα: | Yuoto |
Αναλώσιμο Vape Pen Yuoto XXL Max 3500 Puffs 9ml
| Όνομα προϊόντος: | Μίας χρήσης εξαρτήσεις λοβών |
|---|---|
| Υλικό: | Leather+Stainless |
| Μοντέλο Αρ.: | XXL Max |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-χυμός 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |
Κεράσι Yuoto Bottlemax 600 μίας χρήσης σπείρα πλέγματος μπαταριών Vape 400mAh ριπών
| Ριπές: | ≈600 |
|---|---|
| Μπαταρία: | mah 400 |
| Νικοτίνη: | 20mg/ml |
| Γεύσεις: | 16 γεύσεις για να διαλέξετε |
| Βάρος: | 27 g/pcs |
Σταθερή δύναμη Yuoto μίας χρήσης Vape, τσιγάρο Vapes παραγωγής 5000 ριπών Ε
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
SS304 αρχικό Yuoto XXL ΑΝΏΤΑΤΟ υγρό Vape 9ML Ε 3500 ριπών μίας χρήσης
| Ριπές: | ≈3500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Επίπεδο νικοτίνης: | 0%/5% |
| Γεύσεις: | 19 |
| Βάρος: | 60,5 g/τεμ |

