Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Shine Pro Yuoto Vape μιας χρήσης, 2000 ρουφηξιά 5% Nic Salt Mesh Coil E τσιγάρο
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος φόρτισης: | Χωρίς Φόρτιση |
| Τύπος: | Αναλώσιμα |
| Τρόπος: | Shine Pro |
Yuoto 2500 Puffs Vaporizer Pen Kit 23 Flavors 5% 1200mAh Μπαταρία μίας χρήσης Mongo Ice
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL |
| Δεξαμενή πετρελαίου-Χωρητικότητα: | 7,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Πέννα τσιγάρου 600 Puffs
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Τύπος φόρτισης: | Ασύρματος |
| Απεικόνιση: | Χωρίς οθόνη |
| Νικοτίνη: | Χαμηλός |
| Μπαταρία: | Κοβάλτιο |
τσιγάρο 600puffs Yuoto Ε, μίας χρήσης μάνδρα Vape 16 γεύσεων
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
Ψεκαστήρας Yuoto Θάνος 5000 συνήθειας cOem μίας χρήσης Vape μάνδρα ριπών 650mAh
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mah |
Yuoto XXL Max Popular Vape Pen Ecig EGO Τσιγάρο 3500 σπρώξιμο Εταιρική τιμή
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός Vaping |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Σχήμα αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |
Φρούτων γεύσεων YUOTO XXL ανώτατη 3500 ριπών μάνδρα Vape λοβών τσιγάρων Oringinal ηλεκτρονική
| Vape: | ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 5% 2% 0% |
| Γεύσεις: | καρπούζι |
| Βάρος: | 60,5 γρ |
Το νέο μίας χρήσης Ε τσιγάρο Vape, 600 μπαταριών 400mAh ξεφυσά το μπουκάλι Max Tpd Yuoto
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Material: | SS304+Pctg+PC |
| Τύπος χρέωσης: | Καλώδιο |
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
| Επίδειξη: | Χωρίς επίδειξη |
Μίας χρήσης 3500 ριπών Ε τσιγάρων Yuoto σπείρα πλέγματος ριπών cOem ανώτατη
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |
Bottle Design 600 Puffs 20mg Nic Disposable Vape 2ml E Liquid Tpd Compliance
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |

