Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
14 ml Pod 5000 Puffs Ξαναχρησιμοποιήσιμο Vape E Cig 19 γεύσεις
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Ετικέτα: | Yuoto |
| σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Δυναμικότητα: | 14ML |
| Γεύμα: | 19 |
Αναφορτιζόμενο Yuoto DIGI 15000 Puffs Double Mesh Coil Vape 22 γεύσεις Επίπεδο καυσίμου μπαταρίας Ul
| Ονομασία: | Γιούτο Ντιγκί |
|---|---|
| Πύπες: | 15000 |
| Βάρος: | 105 g/τμήμα |
| Η μπαταρία: | 850mAh ((Αναφορτιζόμενο) |
| Χωρητικότητα e-juice: | 23 ml |
Tpd πιστοποίησης Yuoto μίας χρήσης ψεκαστήρας 600 ριπών μπουκαλιών ανώτατος
| Τύπος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, Tpd |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Χειρωνακτικός |
| Επίδειξη: | Χωρίς οθόνη |
Ηλεκτρονικό τσιγάρο XXL ανώτατο YUOTO 3500 Oringinal diaposible vape μανδρών Vape λοβών ανεφοδιασμού της Κίνας ODM cOem γεύσεων φρούτων ριπών
| Vape: | ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 5% 2% 0% |
| Γεύσεις: | καρπούζι |
| Βάρος: | 60,5 γρ |
Το Yuoto 600 ξεφυσά το μπουκάλι Max μανδρών Vape νικοτίνης σπειρών 2% Mech με Tpd
| Τύπος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, Tpd |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Χειρωνακτικός |
| Επίδειξη: | Χωρίς οθόνη |
50mg μίας χρήσης συσκευή ενεργειακών ποτών Yuoto νικοτίνης όλοι στο ένα 5000 ριπές
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | Energy Drink (19 γεύσεις για να διαλέξετε) |
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Διχτυωτό πηνίο |
τσιγάρο μπουκαλιών Ε 400mAh Yuoto, σπείρα μίας χρήσης Vape πλέγματος Tpd
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Μπουκάλι 600puffs |
|---|---|
| Κατάλληλος για: | ΟΛΑ (18). |
| Μπαταρία λοβών: | 400mah |
| Χωρητικότητα χυμού: | 2ml |
| Συσκευασία μεταφορών: | Κιβώτιο δώρων |
Αναφορτιζόμενο απορριπτέο πένα για βιαζόν Yuoto Thanos 14 ml 5000 φουσκάλες Διάτρηση Ελφ Lost Bar Mary
| Ονομασία προϊόντος: | Μίας χρήσης τσιγάρο Ε |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Σχήμα αριθ.: | thanos |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ML |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650 |
Ομαλός αλατισμένος 14ml Vape 5000puffs 20mg νεαρών δικυκλιστών Yuoto γούστου χυμός νικοτίνης
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
Τσιγάρο νικοτίνης Ε του Θάνου 5000puffs 2% Yuoto, λογότυπο Ι συνήθειας μίας χρήσης Vape
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |

