Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto Vape συν 600 το ηλεκτρονικό τσιγάρο ριπών 800puffs
| Γεύση: | 11 |
|---|---|
| Ριπές: | 600/800 |
| ικανότητα ε-χυμού: | 2.5ml |
| Μπαταρία: | 600mAh |
| Βάρος: | 32g |
Yuoto Vape συν 600 το ηλεκτρονικό τσιγάρο ριπών 800puffs με το tpd στην Ευρώπη
| Γεύση: | 11 |
|---|---|
| Ριπές: | 600/800 |
| ικανότητα ε-χυμού: | 2.5ml |
| Μπαταρία: | 600mAh |
| Βάρος: | 32g |
Μίνι μάνδρα 4000 Vape μπουκαλιών κρασιού ριπές 16 γεύσεις με τη σπείρα πλέγματος
| όνομα προϊόντων: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Γεύσεις: | 16 |
| Μορφή: | Μίνι μπουκάλι κρασιού |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 57g |
Ζωηρόχρωμο οδηγημένο μίας χρήσης Vape γέμισε προ 4000 ριπές σύρει ενεργοποιημένος
| εμπορικό σήμα: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Γεύσεις: | 16 |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 57g |
| Μπαταρία: | 650mAh |
Μοναδική ικανότητα μπαταριών φυσαλίδων 650mAh Yuoto σπειρών πλέγματος για το φραγμό ριπών
| όνομα προϊόντων: | Yuoto Vapes |
|---|---|
| Γεύσεις: | 16 |
| Μορφή: | Μίνι μπουκάλι κρασιού |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 57g |
Πλαστικό ατμοσφαιρίδιο μίας χρήσης με ρυθμιζόμενη ροή αέρα και μπαταρία 650mAh
| Αεροπορία: | Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
| Δυνατότητα: | 10-12W |
Αντίσταση πλέγματος τροχιάς ρυθμιζόμενη ροή αέρα Yuoto 0° Ξαναχρησιμοποιήσιμο αέριο
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
Manual Start Mode 4000 Puffs Yuoto Bubble Rechargeable Juice Capacity 10ml
| Τύπος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος φόρτισης: | Καλώδιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Εγχειρίδιο |
5% αλατισμένα μίας χρήσης Vape ραβδιά της Nic, Yuoto Θάνος Ecigarette 5000 ριπές
| Τύπος: | Ατμιστή μιας χρήσης |
|---|---|
| Σειρά: | Ενιαίος |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Επίδειξη: | Χωρίς οθόνη |
| Τύπος φόρτισης: | Τύπος Γ |
SS304 Pctg PC Yuoto Bubble 4000puffs Επαναφορτιζόμενο Υγρό Χωρητικότητα 10ml
| Τύπος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος φόρτισης: | Καλώδιο |
| Λειτουργία εκκίνησης: | Εγχειρίδιο |

