Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
8 ml Yuoto Luscious 3000 ρουφηξιά , Great Flavors ατμού μιας χρήσης
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
|---|---|
| Γεύση: | διπλά μήλα |
| πρωτότυπο: | Κίνα |
| Καταγραφή εμπορευμάτων: | μεγάλη ποσότητα |
| αλάτι νικοτίνη: | 5% |
XXL Yuoto 2500 μπαταρία 1200mAh καρπουζιών φραουλών μανδρών Vape ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
Μίας χρήσης Vape Yuoto όγκος 600 μικτή ριπές χαμηλή νικοτίνη 2% TPD μανδρών Bottlemax μούρων
| Ριπές: | ≈600 |
|---|---|
| Μπαταρία: | mah 400 |
| Νικοτίνη: | 0/20/50mg/ml |
| Ε-υγρή ικανότητα: | 2 μιλ. |
| Voitage παραγωγής: | 3.7V |
Μίας χρήσης τσιγάρο 5000 λοβών Ε Vape Yuoto αλατισμένος Nic ψεκαστήρας σπειρών πλέγματος χυμού ριπών 14ml
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mah |
Μίας χρήσης Vape 7000 ριπών λοβός Yuoto Beyonder με την ε-υγρή 900mAh μπαταρία 16ml
| Όνομα προϊόντων: | 7000 ρουφηξιές ατμού |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Beyonder 7000 ριπές |
| Eliquid-ικανότητα: | 16ML |
| Ικανότητα μπαταριών: | 900mah |
Οι μίας χρήσης μάνδρες Vape στο μαζικό Θάνο Yuoto Vape 5000 ξεφυσούν το πεπόνι 50mg 650mAh καρύδων επανακαταλογηστέο
| Πακέτο: | 10 τεμάχια/κουτί |
|---|---|
| Γεύση: | Πεπόνι καρύδων (19 γεύσεις για σας για να επιλέξεις) |
| χωρητικότητα e-juice: | 14 ml |
| Δύναμη Νικοτίνης: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| Λειτουργία: | Διχτυωτό πηνίο |
400mAh μπαταρία Yuoto Bottlemax 600 ρόδινο λεμόνι Vapes Hookahs 2ml ριπών μίας χρήσης
| Ριπές: | ≈600 |
|---|---|
| Μπαταρία: | mah 400 |
| Νικοτίνη: | 0/20/50mg/ml |
| Ε-υγρή ικανότητα: | 2 μιλ. |
| Voitage παραγωγής: | 3.7V |
Μάνδρα Yuoto Hookah φραγμών 3500 ριπών, Yuoto XXL ανώτατο μίας χρήσης Vape
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |
7k ριπές Yuoto Beyonder μίας χρήσης Vape με τη διευθετήσιμη αντίσταση αέρα 50 mg/$l*ml
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| Ριπές: | 7000 |
| Γεύσεις: | 15 |
| Μορφή: | Κιβώτιο |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
Γιούτο Θάνος 5000 Φουσκάλες Ξαναχρησιμοποιήσιμο Βάιπ 19 γεύσεις Ατμιστήρας Πένα 14ml E υγρό
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Ετικέτα: | Yuoto |
| σπείρα: | Σπείρα πλέγματος |
| Δυναμικότητα: | 14ML |
| Γεύμα: | 19 |

