Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto XXL Max 3500 Puffs Electric Vape Pen Factory Directly Strawberry Peach ice
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Χονδρικό νέο πηνίο Yuoto XXLMAX 3500 Puffs μιας χρήσης Vape με πλέγμα φράουλας
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto xxl max Νέο Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης 9ml E-Liquid 1200mAh Battery3500puffs
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto 3500puffs Ηλεκτρονικό τσιγάρο μίας χρήσης XXL Max 5% Yuoto
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Γνήσιο Yuoto E Cigarette Vaporizer Device XXL MAX 3500 Puffs Kit Caramel fianut
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto Μίας χρήσης Vape 3500 Puffs Strawberry Raspberry XXL Max Puff Plus για ΗΑΕ
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Μιας χρήσης Vape Yuoto XXL Max 3500 Puffs E Cigarette Mesh Coil Vape Pod Kit 23 Flavors
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Χονδρική Εργοστασιακή Προσαρμοσμένη Απευθείας Μίας Χρήσης Vape Pod Mesh Coil Mini Bar 9ml Ejuice 1200mAh Battery Puff Bar Distributor
| Ονομασία προϊόντος: | Μίας χρήσης τσιγάρο Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+Δέρμα |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL Max 3500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Το μπουκάλι 600 YUOTO ξεφυσά τη μίας χρήσης σπείρα TPD πλέγματος νικοτίνης μεντών 20mg 2% ΛΟΒΏΝ ψεκαστήρων
| Ριπές: | ≈600 |
|---|---|
| Μπαταρία: | mah 400 |
| Νικοτίνη: | 20mg/ml |
| Γεύσεις: | 14 γεύσεις για σας για να επιλέξεις |
| Βάρος: | 27 g/pcs |
Το αρχικό μπουκάλι 600 Yuoto ξεφυσά το μίας χρήσης χονδρικό εμπόριο σπειρών πλέγματος καρπουζιών 20mg Vape λοβών
| Ριπές: | ≈600 |
|---|---|
| Μπαταρία: | mah 400 |
| Νικοτίνη: | 20mg/ml |
| Γεύσεις: | 14 γεύσεις για σας για να επιλέξεις |
| Βάρος: | 27 g/pcs |

