Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Χονδρική Yuoto Thanos 5000 Puffs Mesh Coil Μίας χρήσης Vape 14ml E Υγρό 650mAh Μπαταρία 20 Hot Flavors Γρήγορη αποστολή
| ατμίζω: | αναλώσιμο ηλεκτρόδιο |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| χωρητικότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Βάρος: | 57g |
ελαφρύς ODM 3000 συσκευή Vape ριπών συμπαγής βολικά
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 4+4ml |
| μπαταρία: | 1650mah |
| πακέτο: | 10pcs |
Συμπαγές σχέδιο 800 ριπές Vape, μαλακοί λοβοί Vape γούστου μίας χρήσης
| Όνομα προϊόντων:: | Yuoto συν 800 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 11 (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
| Μορφή:: | Νέος, δημοφιλής, όμορφος |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 32g |
52g υγρός νεαρός δικυκλιστής vape ε, γεύση μίας χρήσης Vapes για το φραγμό ριπών
| Όνομα προϊόντων:: | Νόστιμες 3000 ριπές Yuoto |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 22 |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, Rlexation |
| Βάρος:: | 52g |
| Μπαταρία:: | 1350mAh |
SS304 Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης μπαταρία Vape 1650mAh ριπών για χαλαρώνει το φραγμό ριπών
| Όνομα προϊόντων:: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 19 |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 46G |
| Μπαταρία:: | 1350mAh |
μη επανακαταλογηστέες 1500 ριπές μίας χρήσης Vape 46g, προϊόν μίας χρήσης Vape μανδρών νικοτίνης 5%
| Όνομα προϊόντων:: | Yuoto 1500 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 26 |
| Μορφή:: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 46g |
οι πολυ γεύσεις 2500 μίας χρήσης εξαρτήσεις νεαρών δικυκλιστών Vape ριπών σύρουν ενεργοποιημένος
| Οδηγήσεις: | Αριθ. |
|---|---|
| Ικανότητα ΧΥΜΟΎ Ε: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟ: | 400PCS |
| ΒΑΡΟΣ: | 52g |
Το συμπαγές σχέδιο Vape 3000 χτυπήματα, ODM σύρει τον ενεργοποιημένο λοβό Vapes
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| nictione: | 5% |
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
Ανοξείδωτο Yuoto 700 ριπές Vape 15 γεύσεις 2,3 μιλ. ικανότητας χυμού
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 48.8*25*24.5cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 2,3 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | 450 mAh |
Τσιγάρα Yuoto Dispossible Vape 5000puff Ε ODM XXL με το άλας νικοτίνης 5%
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 56*28.1*29.2cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | Τύπος-γ |

