Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
μίας χρήσης Vape 650 mah ξαναγέμισμα 4000 Yuoto γεύση πάγου κοκ ριπών
| υλικό: | μέταλλο |
|---|---|
| γεύση: | πάγος κοκ |
| ικανότητα μπαταριών: | 650mah |
| ικανότητα: | 10ml |
| αλατισμένη νικοτίνη: | 5% |
Τετραγωνική αλατισμένη νικοτίνη Yuoto Xxl Vape 5% μορφής με την μπαταρία 1200mah
| υλικό: | σωλήνας +pc αλουμινίου |
|---|---|
| γεύση: | Πάγος ροδάκινων |
| ικανότητα μπαταριών: | 1200mah |
| ικανότητα: | 7ml |
| αλατισμένη νικοτίνη: | 5% |
λεπτό προ γεμισμένο Vape 800 υγρή 600mah μπαταρία ριπών 2.5ml
| Γεύση: | 11 |
|---|---|
| Ριπές: | 800 |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 2.5ml |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 600mah |
| Βάρος: | 32g |
Φραγμός που χαλαρώνει Yuoto XXL 2500 μίας χρήσης Ε ριπών νικοτίνη τσιγάρων 5% Vape
| Ονομασία προϊόντος: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46G |
| Μπαταρία: | 1350mAh |
Yuoto XXL 2% νικοτίνης αλατισμένος χυμός Vape 7.0ML Ε 2500 ριπών μίας χρήσης
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, χαλάρωση |
| Βάρος: | 46g |
| μπαταρία: | 1350mAh |
Ηλεκτρονικό τσιγάρο ατμού 2500 ριπών, 23 γεύσεις Yuoto XXL μίας χρήσης Vape
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
Μαλακό μπουκάλι 600 Yuoto γούστου disppsable σπείρα πλέγματος νικοτίνης vape 2% ριπών
| Γεύσεις: | 14 |
|---|---|
| Βάρος: | 27 γρ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 400 mAh |
| Χωρητικότητα e-juice: | 2,0ML |
| Νικοτίνη: | 0%, 2% |
Συσκευή 900 mAh Yuoto Pod με πολλές νόστιμες γεύσεις 1500 Puffs μίας χρήσης
| Πουφές: | ≈1500 τζούρες |
|---|---|
| Γεύσεις: | 29 (φρουτώδες, ανάμεικτο, φρέσκο) |
| Βάρος: | 46g |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 900 mAh |
| Χωρητικότητα E-Liquid: | 5ml |
Ελαφριά συσκευή 600 Puffs Yuoto Smart Vape 2ML E Liquid μιας χρήσης
| Πουφές: | ≈600 ρουφηξιές |
|---|---|
| Γεύσεις: | 12 (Φρουτώδες, Μικτό, Κλασικό) |
| Βάρος: | 23 γρ |
| Μπαταρία: | 350 mAh |
| Χωρητικότητα E-Liquid: | 2,0ML |
Γνήσια συσκευή ατμοποιητή Yuoto , Mesh Coil 3500 Puffs Mint Vapes μιας χρήσης
| Φουσκώματα: | ≈3500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Νικοτίνη: | 0%, 2%, 5% |
| Γεύσεις: | 16 |
| Βάρος: | 60,5 g/τεμ |

