Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
TPD εγκεκριμένο τσιγάρο E νικοτίνης 2% 600 Puffs Yuoto Bottle Vape μιας χρήσης
| Γεύσεις: | 14 |
|---|---|
| Βάρος: | 27 γρ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 400 mAh |
| E-υγρό: | 2,0ML |
| Περιεκτικότητα σε νικοτίνη: | 20 mg/ml |
Yuoto Thanos 5000 Puff Vape μιας χρήσης 14Ml E Υγρό τύπου c επαναφορτιζόμενη
| μάρκα: | Yuoto |
|---|---|
| χρωματιστά: | 19 |
| μοντέλο: | Θάνος 5000 ρουφηξιά |
| επαναφορτιζόμενη: | Ναί |
| Βάρος: | 80 γρ |
XXL MAX 3500 ξεφυσά τη μίας χρήσης Vape νικοτίνη σπειρών 5% 2% πλέγματος πάγου βακκινίων Yuoto
| γεύσεις: | 23 |
|---|---|
| Χωρητικότητα e-juice:: | 9ML |
| Ισχύς νικοτίνης:: | 0/20 mg (2%)/50 mg (5%) |
| γεύσεις: | Πάγος βατόμουρου |
| Κατάλληλος για: | περισσότερο από 18 χρονών |
2% χυμός Yuoto νικοτίνης 2ml Ε συν τη μάνδρα Vape 600 ριπών με την πιστοποίηση Tpd
| Τύπος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE, Tpd |
| Τύπος χρέωσης: | Μη επαναφορτιζόμενη |
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
Αρχική μπαταρία Yuoto Θάνος 5000 650mAh σπείρα πλέγματος Vape ριπών
| όνομα προϊόντων: | Thanos Yuoto (αραβικά) |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Βοηθημένη διακοπή καπνίσματος |
| Βάρος: | 80g |
| Μπαταρία: | 650mAh |
το άλας 5000 0% 2% 5% Nic ξεφυσά το μίας χρήσης υγρό συστημάτων 50ml Ε εξαρτήσεων λοβών Yuoto Θάνος
| Όνομα προϊόντων: | Θάνος 5000 ριπές |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Θάνος-Αραβικά |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650 |
19 μικτή αλατισμένη αναπληρώσιμη κασέτα νικοτίνης γεύσης YUOTO μίας χρήσης Vape 5%
| Όνομα προϊόντων:: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 19 |
| Μορφή:: | Poqular |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 46g |
ROHS UL PSE 800 ριπές Vape, ηλεκτρονικό Vape Ε τσιγάρο 2.5ml
| Όνομα προϊόντων:: | Yuoto συν 800 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 11 (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
| Μορφή:: | Νέος, δημοφιλής, όμορφος |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| ριπή: | 800 |
Το γούστο 3000 ριπές μίας χρήσης Vape 1650mAh φύσης ενσωμάτωσε την μπαταρία λοβών
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 4+4ml |
| μπαταρία: | 1650mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
5% Nictione 3000puff μίας χρήσης Vape
| Εμπορικό σήμα: | dispossible ecig |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 4+4ml |
| Μπαταρία: | 1650mAh |
| Χαρτοκιβώτιο: | 24.5kg |

