Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Αρχικό γούστο Yuoto XXL Vape 2500 μίας χρήσης 5% νικοτίνη ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις: | 19 |
| Μορφή: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 46g |
Yuoto 1500 Puffs Classic Vape Kit , E τσιγάρο μιας χρήσης 5% νικοτίνη
| Ονομα: | Yuoto 1500 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις: | 29 (φρουτώδες, ανάμεικτο, φρέσκο) |
| Βάρος: | 46g |
| Μπαταρία: | 900 mAh |
| Χωρητικότητα e-juice: | 5ml |
16 πολύχρωμα κιτ μιας χρήσης 3500 Puffs Vape Yuoto XXL MAX
| Πουφές: | ≈3500 ρουφηξιές |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
| δύναμη νικοτίνης: | 0%~5% |
| Γεύσεις: | 16 (φρουτώδες, ανάμεικτο, κλασικό) |
| Βάρος: | 60,5 γρ |
Μίας χρήσης γεμισμένη εκ των προτέρων Vape 14ml Ε υγρή 650mAh τύπων Γ επαναφορτιζόμενη 5000 μπαταρία ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | thanos 5000 αραβική εκδοχή ριπών |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml Ejuice |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650 |
9.0ml ανώτατες 3500 ριπές Hookah XXL μανδρών Yuoto σπειρών πλέγματος χυμού Ε
| Τύπος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος χρέωσης: | Μη επανακαταλογηστέος |
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
Μακράς διαρκείας 3500 γεμισμένη 9ml Ε μπαταριών Vapes 1200mAh ριπών μίας χρήσης προ χυμός
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβοί Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
14ml γεμισμένη εκ των προτέρων σπείρα μίας χρήσης Vape πλέγματος με τον πανέμορφο cOem δερμάτων διαθέσιμο
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
Μίας χρήσης μιάς χρήσεως Vape μάνδρα ΗΠΑ 5% Nic ε-CIGS 3500puffs κανένας-επανακαταλογηστέα με 19 καταπληκτικές γεύσεις
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+ δέρμα |
| Σχήμα αριθ.: | XXL Max |
| Eliquid-ικανότητα: | 9ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh μπαταρία λι |
λεπτό προ γεμισμένο YUOTO μίας χρήσης Vape 1500 κλασική έκδοση ριπών
| Γεύση: | 23 |
|---|---|
| Ριπές: | 1500 |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5ml |
| Μπαταρία: | 900mah |
Το Yuoto λάμπει ΥΠΕΡ ριπές συστημάτων το 2000 λοβών Vape με ελαφρύ μοντέρνο των οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων:: | Το Yuoto λάμπει υπέρ ριπές του 2000 |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 15 |
| Μορφή:: | Δημοφιλής, μοντέρνος |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 50g |

