Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
22x110mm 3000 ριπές μίας χρήσης Vape με γεύση 18 τη μικτή φρούτων
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 4+4ml |
| μπαταρία: | 1650mah |
| Μεταβλητό Wattage: | αριθ. |
Μη μηχανικές 3000 ριπές μίας χρήσης Vape με την μπαταρία λοβών 1650mAh
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 4+4ml |
| μπαταρία: | 1650mah |
| γεύση: | 10 |
Προ δαπάνη μίας χρήσης Vape 3000 ριπές κατάλληλες για 18 χρονών
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| nictione: | 5% |
| ικανότητα: | 4+4ml |
| μπαταρία: | 1650mah |
| οδηγημένος: | αριθ. |
Μίας χρήσης σπείρες Yuoto Θάνος πλέγματος 5000 ριπές επανακαταλογηστέες
| γεύσεις: | 19 |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
| Μπαταρία: | Επανακαταλογηστέος |
| Liqiud: | 14ml |
| Σπείρες: | Πλέγμα |
50mg Nicotine Yuoto E Cig 3500 Puffs Strawberry Peach 1200mAh 9ml E Juice
| Πουφές: | ≈3500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Νικοτίνη: | 0%, 2%, 5% |
| Γεύσεις: | 16 |
| Βάρος: | 60,5 g/τεμ 610g/συσκευασία 25kg/χαρτοκιβώτιο |
Μπαταρία 3500 ριπές μίας χρήσης Vapes Yuoto XXL cOem 1200mAh
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός Vaping |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+Top δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | XXL ΜΕΓ |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9ml Ejuice |
| Μπαταρία: | Μπαταρία Li 1200mAh |
Μπουκάλι Max, μάνδρα Yuoto γεύσεων πάγου σταφυλιών Vape νέου τύπου 600 ριπών
| Τύπος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE, Tpd |
| Τύπος φόρτισης: | Καλώδιο |
| Τρόπος έναρξης: | Χειρωνακτικός |
Έναχρονο ηλεκτρονικό τσιγάρο Νέο Yuoto 2500 Puffs XXL 2500 Puff Έναχρονο εξατμιστήρα
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 1200mah |
|---|---|
| Χρώμα: | 20 |
| Γεύμα: | Μικτά φρούτα |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
Όμορφη μορφή Vape 700 ριπών Yuoto έξυπνη με το μίας χρήσης vape γούστου της Νίκαιας
| Όνομα προϊόντων:: | Yuoto Minibox 700 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 15 (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
| Μορφή:: | Χαριτωμένος, δημοφιλής, όμορφος |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 24g |
Yuoto συν 800 ριπές Vape, μίας χρήσης ηλεκτρονική Vaping συσκευή 2.5ML
| Όνομα προϊόντων:: | Yuoto συν 800 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 11 (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
| Μορφή:: | Νέος, δημοφιλής, όμορφος |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 32g |

