Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μακροχρόνια συσκευή αποτρίχωσης με πένα για βιασμό
| Ονομασία προϊόντος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Σχήμα αριθ.: | ΥΠΈΡ 2500 ριπές Yuoto XXL |
| Eliquid-ικανότητα: | 7.0ml |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 1200mah |
Νέα ΑΝΏΤΑΤΗ μίας χρήσης Vape σχεδίου συσκευή 3500 ριπές 5% Nic Yuoto XXL
| Ριπές: | ≈3500 |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
| Επίπεδο νικοτίνης: | 0%/5% |
| Γεύσεις: | 19 |
| Βάρος: | 60,5 g/τεμ |
Yuoto Beyonder μίας χρήσης Vape 7000 νικοτίνη ικανότητας 5% μπαταριών 16ml ριπών 650mAh
| Όνομα προϊόντων: | yuoto vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Beyonder 7000 ριπές |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mah |
| Ριπές: | 7000 ριπές |
Beyonder 7000 μίας χρήσης Vape μπαταρία λοβών 650mAh ριπών YUOTO
| Όνομα προϊόντων: | yuoto vape |
|---|---|
| Πρότυπο: | Beyonder 7000 ριπές |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mah |
| Ριπές: | 7000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 0% 2% 5% |
Multi Flavored 2500 Puffs Yuoto XXL Vape μιας χρήσης 7.0ML E Liquild
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε νικοτίνη: | 5% Nic Salt (Η νικοτίνη μπορεί να είναι OEM) |
| Γεύσεις: | 35 (Οι νέες γεύσεις μπορούν να προσαρμοστούν I) |
| Βάρος: | 52 γρ |
| E-υγρό: | 7 ml |
Yuoto καπνός ατμού 2500 ρουφηξιών Γνήσιος ατμός μίας χρήσης Yutu ζεστός
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| ΕΞΟΥΣΙΑ: | 1200 mAh |
| Χωρητικότητα E-Juice: | 7 ml |
| Προσδιορισμός: | 44,5cm*35cm*24,5cm |
| Εργοστάσιο: | Ναί |
Ψυχαγωγία μίας χρήσης Vape Yuoto Θάνος φραγμών ROHS 5000 ριπές
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | thanos 5000 αραβική εκδοχή ριπών |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml Ejuice |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650 |
| Ριπές: | 5k |
Δημοφιλές Yuoto Vape με υψηλό - η ποιοτική 5% νικοτίνη αλατισμένο μίας χρήσης Vape αρχικό Yuoto 1500 ξεφυσά Vape Ecigs
| Ριπές: | 1500 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 6ML |
| Μπαταρία: | 1000mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | μέγεθος περίπτωσης 1pcs/46g 10pcs/pack 1pack/485g 400pcs/carton 20.5kg/carton: 48.8CM*25CM*24.5CM |
Μίας χρήσης Vape 7000 ριπών μάνδρα Hookah Yuoto Beyonder με την ε-υγρή 900mAh σπείρα πλέγματος μπαταριών 16ml
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vape |
|---|---|
| Υλικό: | pctg+βερνίκι φούρνου |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto 7000 ρουφηξιά |
| Ejuice-ικανότητα: | 16ML |
| Ικανότητα μπαταριών: | 900mah |
5% Nicotine 5000 Puffs Disposable Vape Ultra 14ml Prefilled 650mAh Rechargeable
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| ΥΛΙΚΟ: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | YUOTO Thanos 5000 PUFFS |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |

