Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
μίας χρήσης υγρό vape 8ml ε αλεπούδων 3000puffs yuoto
| Τάση εισαγωγής: | 3.7V |
|---|---|
| Βάρος: | 62g |
| Ε-υγρή ικανότητα: | 8ml |
| Ριπές: | 3000 |
| Δύναμη νικοτίνης: | 5% ή 2% ή 0% |
Ηλεκτρονικά τσιγάρα Yuoto 1500 Puffs 900mAh 5ml
| Τύπος:: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό:: | SS304+Pctg+PC |
| Πιστοποίηση:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Τύπος φόρτισης:: | Όχι |
| Τρόπος έναρξης:: | Εγχειρίδιο |
3000 μίας χρήσης ε-υγρό δύναμης 5% 7.5ml νικοτίνης Vape 1000mAh ριπών
| Μέγεθος: | 112*20*10mm |
|---|---|
| Δύναμη νικοτίνης: | 5% ή 2% ή 0% |
| Τάση εισαγωγής: | 3.7V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1000mAh |
| Βάρος: | 62g |
Συσκευή μαρκαδόρου Yuoto Plus 600puffs, 2ml Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης TPD
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 2ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 600mah |
Συσκευή μαρκαδόρου TPD Yuoto Plus 600puffs, Blueberry Ice 2ml
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 2 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 600mah |
2% 5% Nic διαθέσιμο Yuoto XXL μίας χρήσης Vape 2500 πάγος γκοϋαβών ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
Ο νέος λοβός 2500 Vape γεύσεων μίας χρήσης ξεφυσά την μπαταρία Yuoto XXL 7.0ml Ejuice 1200mAh
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
1200mAh μίας χρήσης Vape μπαταριών λοβός 2500 πάγος 5% Nic Yuoto XXL κοκ ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
19 γεύσεις 5000 φρούτων μίας χρήσης μάνδρα Vape ριπών on-line από το cOem εργοστασίων Yuoto
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Stick |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Θάνος |
| Ejuice-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
5% μίας χρήσης Vape λοβός 2500 πάγος Yuoto XXL 7.0ml Ejuice της Nic ροδάκινων ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |

