Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μακροχρόνια 5000 φουσκάλες YUOTO μόνιμη πένα με μπαταρία 650mAh
| Πακέτο: | 1pc/pack |
|---|---|
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
| Ριπές: | 5000PUFFS |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
650mAh μπαταρία YUOTO 1pc πακέτο 19 γεύσεις
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Γεύμα: | 19Flavors |
| Δυνατότητα: | 10-12W |
Ανακαλύψτε τις επιδόσεις του Yuoto 7000 Puffs Vape 900mAh μπαταρία και 7000 Puffs
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Γεύμα: | 15 γεύσεις |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Αντίσταση σπείρας: | 1.2ohm |
5% Σφραγίδα Νικοτίνης YUOTO Ξαναχρησιμοποιήσιμο Vape με αντοχή σε πλέγμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
| Γεύμα: | 16 γεύσεις |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
3500puffs YUOTO Ξαναχρησιμοποιήσιμο πένα για ατμοσφαιρίσματα κατάλληλο για ατμοσφαιρίσματα υψηλής ισχύος
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
|---|---|
| Πακέτο: | 1pc/pack |
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 1200mah |
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
Ρυθμίσιμη ροή αέρα YUOTO Ξαναχρησιμοποιήσιμο βέϊπ με 850mAh χωρητικότητα μπαταρίας και 10-12W ισχύς
| Battery Capacity: | 850mAh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Wattage: | 10-12W |
| Flavor: | 23lavors |
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
15 Colors 5000 Puffs Vape Without Display Performance
| Χρώμα: | 15 χρώματα |
|---|---|
| Γεύση: | πάγος σταφυλιών |
| Τύπος φόρτισης: | Καλώδιο |
| Συσκευασία: | 10 ΤΕΜ/Κιβώτιο; 400 ΤΕΜ/Θήκη |
| Φάσμα τάσης: | 3.6V |
Discover the Convenience of YUOTO Disposable Vape 280mAh Battery Capacity Adjustable Airflow
| Charging Type: | Cable |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Airflow: | Adjustable |
| Size: | 3.5 Inches |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
Αντίσταση πλέγματος σπείρας 3500 φουσκάλες vape με 5% σύνθεση νικοτίνης
| Ριπές: | 3500puffs |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
| Γεύμα: | 16 γεύσεις |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 1200mah |
Flavour Grape Ice Stoving Varnish Vape Without Display
| Voltage Range: | 3.6V |
|---|---|
| Flavour: | Grape Ice |
| Capacity: | 1.3ml |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Airflow: | Adjustable |

