Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Grape Ice Flavour YUOTO Disposable Vape 15 Colors and 3.6V Voltage Range for a Long-Lasting Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Feature: | Mesh Coil |
| Size: | 3.5 Inches |
| Capacity: | 1.3ml |
| Airflow: | Adjustable |
No Display YUOTO Disposable Vape with Grape Ice Flavor and Mesh Coil
| Battery Capacity: | 280mAh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Flavour: | Grape Ice |
| Color: | 15 Colors |
Βελτιώστε την εμπειρία σας με το Vape με το Yuoto 5000 Puffs Vape 10-12W Wattage 19 γεύσεις
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 5% |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
| Γεύμα: | 19Flavors |
0% 2% 5% Δυνατότητα νικοτίνης YUOTO Ξαναχρησιμοποιούμενο ατμόσφαιρο με ρυθμιζόμενη ροή αέρα
| Coil Resistance: | DualMesh Coil |
|---|---|
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
| Wattage: | 10-12W |
| Airflow: | Adjustable |
Yuoto Disposable Vape XXL MAX 3500 Φουσκάλες Συσκευή 45 γεύσεις
| όνομα: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| Ριπές: | 3500 |
| Ε υγρό: | 9 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Η μπαταρία: | mAh 1200 |
Ρυθμιζόμενη ροή αέρα YUOTO Disposable Vape με χωρητικότητα μπαταρίας 850mAh και 0% περιεκτικότητα σε νικοτίνη
| Package: | 1pc/pack |
|---|---|
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
| Airflow: | Adjustable |
| Flavor: | 23lavors |
| Material: | Plastic+AL |
Αναβαθμίστε την εμπειρία σας στο άτμισμα με το YUOTO Disposable Vape pen 850mAh χωρητικότητας μπαταρίας DualMesh Coil
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
|---|---|
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Wattage: | 10-12W |
| Material: | Plastic+AL |
| Package: | 1pc/pack |
Yuoto Disposable Vape XXL 2500 Puffs Συσκευή Μινταρίκη
| όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Η μπαταρία: | mAh 1200 |
7 ml Yuoto Vape για μία φορά XXL 2500 Puffs συσκευή γεύσεις
| όνομα: | yuoto xxl |
|---|---|
| Ριπές: | 2500 |
| Ε υγρό: | 7 ml |
| Νικοτίνη: | 5% |
| Η μπαταρία: | mAh 1200 |
Η νέα συνήθεια το 2000 ξεφυσά τη μίας χρήσης νικοτίνη λοβών 5% 2% 0% cOem Vape Yuoto
| Τύπος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | Pctg |
| Πιστοποίηση: | FDA, CE, ROHS |
| Τύπος χρέωσης: | Μίας χρήσης |
| Τρόπος έναρξης: | Vape |

