Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
14ml Ε ο υγρός Θάνος 5000 μίας χρήσης Vape ριπών ODM 650mAh cOem μανδρών Yuoto
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης Ecigarette |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | YUOTO Thanos 5000 PUFFS |
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
Μίας χρήσης Ε τσιγάρα cOem, νικοτίνη 5000 50mg σύστημα λοβών Vape φραγμών ΡΙΠΏΝ
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης μάνδρα Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+ stoving βερνίκι |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Θάνος 5000 ριπή |
| Ejuice-ικανότητα: | 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
Αρχική αραβική εκδοχή 5000 ριπές μίας χρήσης Vape Yuoto Θάνος
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Θάνος (Stoving βερνίκι) |
|---|---|
| Ριπές: | 5000 |
| Γεύσεις: | 19 |
| Εφαρμογή: | Καπνίζοντας προϊόντα διακοπής |
| Βάρος: | 60g |
15 Flavors Yuoto Lens 50000 Puffs Rechargeable Disposable Vape
| Όνομα προϊόντος: | φακός yuoto 50000 τζούρες |
|---|---|
| Eliquid-ικανότητα: | 25 ml χυμός |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650mah |
| Πύπες: | 50000 ρουφηξιές |
| Νικοτίνη: | 0% 2% 3% 5% |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Μίας χρήσης Vape 14ml E Juice 650mAh Επαναφορτιζόμενη μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
Αρχικός XXL μίας χρήσης Vape λοβός 2500 Yuoto μπαταρία πάγου 5% Nic 1200mAh καρπουζιών ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
Ο αναπληρώσιμος λοβός Tpd Vape 5 χρώματος, ζει συσκευή νεαρών δικυκλιστών κασετών 600 ριπών
| Τύπος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Σύνολο: | Ενιαίος |
| Μηχανικός νεαρός δικυκλιστής: | Non-Mechanical |
| Μεταβλητή τάση: | Μη-μεταβλητή τάση |
Νόστιμος φραγμός 2500 μίας χρήσης βελτίωση XXL Yuoto μανδρών Vape ριπών ΥΠΈΡ
| Ονομασία προϊόντος: | Μίας χρήσης ε-τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Σχήμα αριθ.: | ΥΠΈΡ 2500 ριπές Yuoto XXL |
| Eliquid-ικανότητα: | 7.0ml |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 1200mah |
3500 Puffs Yuoto XXL MAX Μίας χρήσης Ατμόλουτρο πολλαπλών αρωμάτων
| Πουφές: | ≈3500 ρουφηξιές |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 MAH |
| δύναμη νικοτίνης: | 0%~5% |
| Γεύσεις: | 16 (φρουτώδες, ανάμεικτο, κλασικό) |
| Βάρος: | 60,5 γρ |
Μίας χρήσης Stoving βερνίκι Vape Yuoto Θάνος 5000 ριπές Reachargeable
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Eliquid-ικανότητα: | 14ml Ejuice |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650 |
| Ριπές: | 5k |
| Νικοτίνη: | 0% 2% 3% 5% |

