Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Πλαστικό ΑΛ Yuoto 5000 Puffs Vape με αντοχή σε πλέγματα για μεγάλα σύννεφα
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
| Ονομασία προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
| Αεροπορία: | Ρυθμίσιμο |
10-12W Δυνατότητα 5000 Puffs Vape με αντίσταση πλέγματος σπείρας για την αγορά
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10-12W |
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Γεύμα: | 22 γεύσεις |
Πλαστικό υλικό AL YUOTO Πένα για βιασμό μιας χρήσης 22 γεύσεις 1pc/ συσκευασία
| Δυνατότητα: | 10-12W |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
650mAh χωρητικότητα μπαταρίας YUOTO μίας χρήσης πένα βιαζόνου 5% δύναμη νικοτίνης
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
|---|---|
| Δυνατότητα νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Πακέτο: | 1pc/pack |
Αντίσταση σπειροειδών YUOTO Ξαναχρησιμοποιήσιμο στυλό με ρυθμιζόμενη ροή αέρα
| Αντίσταση σπείρας: | Δίκτυο ματιών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Yuoto μίας χρήσης Vape |
| Ροή αέρος: | Ρυθμίσιμο |
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 650mah |
| Δυνατότητα: | 10-12W |
Το Yuoto Disposable Vape 50000 φουσκώνει πιο οικονομικά
| Δύναμη νικοτίνης: | 0% 2% 5% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | YUOTO Εναχρησιμοποιήσιμο αέριο |
| Υλικό: | Πλαστικό+AL |
| Γεύση: | 15 γεύσεις |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650mah |
μίας χρήσης ψεκαστήρας 2Ml Yuoto, μίας χρήσης Vape μάνδρα 600puffs
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
Επαναφορτιζόμενο Yuoto DIGI 15000 Puffs Double Mesh Coil Vape 22 γεύσεις
| Ονομασία προϊόντος: | Γιούτο Ντιγκί |
|---|---|
| Πύπες: | 15000 |
| Γεύματα: | 23 |
| Σχήμα: | ΚΑΤΑΣΙΑ |
| Βάρος: | 105 γρ |
Yuoto Θάνος 5000 μίας χρήσης Vape ριπών σπείρες πλέγματος Yuoto επανακαταλογηστέες
| γεύσεις: | 19 |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
| Μπαταρία: | Επανακαταλογηστέος |
| Liqiud: | 14ml |
| Σπείρες: | Πλέγμα |
LED Shine Yuoto Star 3000 Φουσκάλες Ξαναχρησιμοποιήσιμα ατμόσφαιρα
| Όνομα προϊόντος: | Μίας χρήσης ε-Cig |
|---|---|
| Πρότυπο.: | αστέρι 3000 yuoto ριπές |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1000mAh |
| Πύπες: | 3000 ριπές |
| Νικοτίνη: | 0% 2% 5% |

