Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Μίας χρήσης Xxl Yuoto Vape, μίας χρήσης Ε τσιγάρα Vape 2500puff
| Εμπορικό σήμα: | Yuoto |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| Ριπή: | ριπή 2500 |
| Χρώμα: | 15 |
5% Nic 14ml Liquid Vape μιας χρήσης Yuoto Thanos 5000 Puff 650mah Battery
| Χρωματιστά: | 19 |
|---|---|
| Μοντέλο: | Θάνος 5000 ρουφηξιά |
| Επαναφορτιζόμενη: | Ναί |
| Βάρος: | 80 γρ |
| Μπαταρία: | 650 mAh |
9ML E υγρό 3500 Puffs, μίας χρήσης, στυλό ατμίσματος με τεράστια σύννεφα
| Πουφές: | ≈3500 ρουφηξιές |
|---|---|
| Μπαταρία: | 1200 MAH |
| δύναμη νικοτίνης: | 0%~5% |
| Γεύσεις: | 16 (φρουτώδες, ανάμεικτο, κλασικό) |
| Βάρος: | 60,5 γρ |
ατμός μιας χρήσης Yuoto Thanos 5000 puff τιμή χονδρικής πώλησης yuoto vape στην Ινδία
| Μάρκα: | Yuoto |
|---|---|
| Χρωματιστά: | 19 |
| Μοντέλο: | Θάνος 5000 ρουφηξιά |
| Επαναφορτιζόμενη: | ΝΑΙ |
| Βάρος: | 80 γρ |
100% αυθεντικό ατμό Yuoto μίας χρήσης Thanos 5000 puff καλής ποιότητας ατμιστής yuoto στην Αίγυπτο
| Μάρκα: | Yuoto |
|---|---|
| Χρωματιστά: | 19 |
| Μοντέλο: | Θάνος 5000 ρουφηξιά |
| επαναφορτιζόμενη: | Ναί |
| Βάρος: | 80 γρ |
Δημοφιλές Yuoto Vape με υψηλό - ποιοτική 5% νικοτίνη αλατισμένο μίας χρήσης Vape αρχικό Yuoto Vape Ecigs
| επανακαταλογηστέος: | Τύπος-γ |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 10ML |
| Μπαταρία: | 650mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | μέγεθος περίπτωσης 1pcs/46g 10pcs/pack 1pack/485g 400pcs/carton 20.5kg/carton: 48.8CM*25CM*24.5CM |
Δημοφιλές Yuoto Vape με υψηλό - η ποιοτική 5% νικοτίνη αλατισμένο μίας χρήσης Vape αρχικό Yuoto 1500 ξεφυσά Vape Ecigs
| Ριπές: | 1500 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5ML |
| Μπαταρία: | 900mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | μέγεθος περίπτωσης 1pcs/46g 10pcs/pack 1pack/485g 400pcs/carton 20.5kg/carton: 48.8CM*25CM*24.5CM |
Δημοφιλές Yuoto Vape με υψηλό - η ποιοτική 5% νικοτίνη αλατισμένο μίας χρήσης Vape αρχικό Yuoto 1500 ξεφυσά Vape Ecigs
| Ριπές: | 1500 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5ML |
| Μπαταρία: | 800mAh |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | μέγεθος περίπτωσης 1pcs/46g 10pcs/pack 1pack/485g 400pcs/carton 20.5kg/carton: 48.8CM*25CM*24.5CM |
Το Yuoto 2500puff αρωμάτισε το ηλεκτρονικό τσιγάρο με την εκτύπωση λογότυπων
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-10 ημέρα εργασίας |
Ριπές μίας χρήσης Vape 50g Indictor 2000 των ζωηρόχρωμων οδηγήσεων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων:: | Το Yuoto λάμπει υπέρ ριπές του 2000 |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 15 |
| Μορφή:: | Δημοφιλής, μοντέρνος |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 50g |

