Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Συμπαγές μικρό μίας χρήσης Vape 16 γεύσεις για την ψυχαγωγία φραγμών
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Minibar 1200 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις: | 16 |
| Μορφή: | Μικρό μπουκάλι κρασιού |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 38g |
5% αλατισμένη νικοτίνη 2500 υγρή τετραγωνική μορφή Vape 7ml Ε ριπών μίας χρήσης
| υλικό: | σωλήνας +pc αλουμινίου |
|---|---|
| γεύση: | ενεργειακό ποτό |
| ικανότητα μπαταριών: | 1200mah |
| ικανότητα: | 7ml |
| αλατισμένη νικοτίνη: | 5% |
γεύση 2500 ριπές μίας χρήσης Vape, προϊόντα μίας χρήσης μεντών 1200mah Ε Cig
| υλικό: | σωλήνας +pc αλουμινίου |
|---|---|
| γεύση: | minit |
| ικανότητα μπαταριών: | 1200mah |
| ικανότητα: | 7ml |
| αλατισμένη νικοτίνη: | 5% |
Μη επανακαταλογηστέος μίνι λοβός 2500 ριπές 5 Vape αλατισμένη δύναμη νικοτίνης
| εμπορικό σήμα: | yuoto |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| vape: | dispossible ecig |
| πρότυπο: | xxl |
COem μακράς διαρκείας μίας χρήσης Vape, μίας χρήσης σύστημα Vape λοβών 8ml
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 10pcs/pack, 400pcs/carton |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-10 ημέρα εργασίας |
5 αλατισμένος γεμισμένος εκ των προτέρων νικοτίνη λοβός Vape ROHS πιστοποιημένο με την εκτύπωση λογότυπων
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 7ml |
| μπαταρία: | 1200mah |
| ριπή: | 2500puff |
| γεύση: | 15 |
Συσκευασία Vape 600 400 PC έξυπνο προϊόν μίας χρήσης 12 γεύσεων Yuoto ριπών
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 38cm*31cm*27cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 2,0 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 350 |
Έξυπνες 600 ριπές Vape 12 Yuoto ρόδινος πάγος συστημάτων λοβών γεύσεων μίας χρήσης
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 38cm*31cm*27cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 2,0 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 350 |
Μοντέρνο τσιγάρο 2500 ριπές μίας χρήσης Vape Ε με τη νικοτίνη 2%
| Όνομα προϊόντων:: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 19 |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 46g |
| Μπαταρία:: | 1350mAh |
2500 ριπές Yuoto μίας χρήσης Ecigs Vape με το άλας νικοτίνης 5%
| Ριπές: | 2500 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Μπαταρία: | 1200mAh |
| χαρακτηριστικό: | Ελαφρύς και φορητός |

