Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Διπλές γεύσεις 3000 μίας χρήσης ψυχαγωγία φραγμών Vape ριπών με το μαλακό γούστο
| Όνομα προϊόντων:: | Διακόπτης 3000 Yuoto ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 10 (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 57g |
| Μπαταρία:: | 1650mAh |
αναπληρώσιμη κασέτα 2500 χτυπημένο μίας χρήσης Vape 5 άλας νικοτίνης
| Όνομα προϊόντων:: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 19 |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 46g |
| Μπαταρία:: | 1350mAh |
38g 5 νικοτίνη μίας χρήσης Vape 650mAh για τη χαλάρωση φραγμών κόμματος
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Minibar 1200 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις: | 16 |
| Μορφή: | Μικρό μπουκάλι κρασιού |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 38g |
Συμπαγές μικρό μίας χρήσης Vape 16 γεύσεις για την ψυχαγωγία φραγμών
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Minibar 1200 ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις: | 16 |
| Μορφή: | Μικρό μπουκάλι κρασιού |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος: | 38g |
το αυτοκίνητο σύρει ενεργοποιημένο Yuoto νόστιμη 5 αλατισμένη Nic μίας χρήσης Vape
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| nictione: | 5% |
| βάρος: | 52g |
Φυσαλίδα Yuoto 15 γεύσεων, άριστο γούστο 2300 ριπή Vape SS304
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 42cm*29cm*27.5cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 10 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 650 |
Μίνι φραγμός Vape Yuoto με τις σπείρες 650 πλέγματος ικανότητα μπαταριών MAh
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 49.3*24.5*27cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 4,0 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mah 650 |
Συσκευασία Vape 600 400 PC έξυπνο προϊόν μίας χρήσης 12 γεύσεων Yuoto ριπών
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 38cm*31cm*27cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 2,0 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 350 |
Έξυπνες 600 ριπές Vape 12 Yuoto ρόδινος πάγος συστημάτων λοβών γεύσεων μίας χρήσης
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 38cm*31cm*27cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 2,0 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 350 |
Μοντέρνο τσιγάρο 2500 ριπές μίας χρήσης Vape Ε με τη νικοτίνη 2%
| Όνομα προϊόντων:: | Ριπές Yuoto XXL 2500 |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 19 |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 46g |
| Μπαταρία:: | 1350mAh |

