Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Γνήσιο μίας χρήσης Yuoto Luscious 3000 Puffs Μίας χρήσης Vape 8ml 1350mAh
| Γεύση: | Πάγος Mango |
|---|---|
| Τύπος: | εγώ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1350 mAh |
| Χωρητικότητα: | 8 ml |
| Αλάτι νικοτίνη: | 5% |
Δέρματος ηλεκτρονικό τσιγάρο 3500 Vape σχεδίου μίας χρήσης ριπές
| Μάρκα Yuoto: | dispossible vape |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 1200 |
| Δύναμη νικοτίνης: | 5% 2% |
| Γεύσεις: | Σταφύλι |
| Βάρος: | 60,5 γρ |
Προϊόν μίας χρήσης 3000 ριπές 1350 περισσότερες γεύσεις μίας χρήσης Vape 20x118.5mm Yuoto
| Όνομα προϊόντων:: | Διακόπτης 3000 Yuoto ριπές |
|---|---|
| Γεύσεις:: | 10 (μπορεί επίσης να επιλέξει orher τον τύπο για το ODM) |
| Μορφή:: | Δημοφιλής |
| Εφαρμογή:: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
| Βάρος:: | 57g |
XXL Yuoto 5 μάνδρα 2500 ριπές 15 Vape νικοτίνης μικτή γεύση φρούτων
| Νικοτίνη: | 5%, 3%, 2%, 0% |
|---|---|
| Δύναμη: | 1200mAh |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 7ml |
| Προδιαγραφή: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Εργοστάσιο: | Ναι |
CE ROHS πιστοποιημένο Yuoto νόστιμο, επανακαταλογηστέα Vape μάνδρα 900mAh μη
| vape: | dispossible ecig |
|---|---|
| ικανότητα: | 8ml |
| μπαταρία: | 1350mha |
| niction: | 5% |
| ριπή: | 3000puff |
Μίας χρήσης επαναφορτιζόμενη μπαταρία Vape 650mAh σπειρών πλέγματος Yuoto μη
| ριπές: | 1200.0 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5.0% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 4.0ml |
| Μπαταρία: | 650.0mAh |
| Γεύση: | 15.0 |
Yuoto 800 ριπές Vape με την περιοχή Origal 11 γεύσεων 2,5 μιλ. ικανότητας χυμού
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 49.3*24.5*25cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 2,5 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 600 |
Γιούτο Λούσιους 3000 φουσκάλες
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 56*28.1*29.2CM |
| Αρχική Χώρα: | Κίνα |
| Χωρητικότητα χυμού: | 8,0 ML |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1350 mAh |
Αρχικές νόστιμες 3000 ριπές μίας χρήσης Vape 1350 φραγμών νεραιδών εμπορικό σήμα Yuoto μπαταριών MAh
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 56*28.1*29.2cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 8,0 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mAh 1350 |
Yuoto νόστιμος 3000 πάγος μπανανών Yuoto μπαταριών Vape 1350mAh ριπών μίας χρήσης
| Materail: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 56*28.1*29.2cm |
| Αρχική χώρα: | Κίνα |
| Ικανότητα χυμού: | 8,0 μιλ. |
| Ικανότητα μπαταριών: | mah 1350 |

