Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Ηλεκτρονικό τσιγάρο μπουκαλιών Yuoto, πιστοποιητικό 600 ριπές μίας χρήσης Vape Tpd
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Μπουκάλι 600 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 2ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 400mah |
Beyonder Yuoto μίας χρήσης Vape 7000 ριπές με ε-χυμό 16mL & 15 γεύσεις
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| Ριπές: | 7000 |
| Γεύσεις: | 15 |
| Μορφή: | Κιβώτιο |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
7000 ριπές Yuoto Beyonder μίας χρήσης Vape επανακαταλογηστέα 650 MAH
| Όνομα προϊόντων: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| Ριπές: | 7000 |
| Γεύσεις: | 15 |
| Μορφή: | Κιβώτιο |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
Στυλάτο κομψό Γιούτο βιαζόμενο αέριο Fox 3000 φουσκάλες 16 γεύσεις
| Ονομασία προϊόντος: | Αλεπού Yuoto |
|---|---|
| Ριπές: | 3000 |
| Γεύματα: | 16 |
| Σχήμα: | μοντέρνος |
| Εφαρμογή: | Ψυχαγωγία φραγμών, κόμμα, Rlexation |
Yuoto DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape Ρύθμιση της ροής αέρα
| Ονομασία προϊόντος: | Γιούτο Ντιγκί |
|---|---|
| Πύπες: | 15000 |
| Γεύματα: | 23 |
| Σχήμα: | ΣΤΥΛΟ |
| Βάρος: | 105 γρ |
Yuoto φακός 50000 σφουγγαρίσματα μίας χρήσης vape με οθόνη μπαταρίας
| Όνομα προϊόντος: | Μίας χρήσης ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | Yuoto πέρα από 50000 ρουφηξιές |
| Eliquid-ικανότητα: | 25 ml χυμός |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | Επαναφόρτιση μπαταρίας 650 mAh |
Αρχικές 5000 μίας χρήσης Vape ριπών σπείρες πλέγματος Yuoto επανακαταλογηστέες
| γεύσεις: | 19 |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
| Μπαταρία: | Επανακαταλογηστέος |
| Liqiud: | 14ml |
| Σπείρες: | Πλέγμα |
Yuoto Smart 600 Puffs Kit Vape μιας χρήσης Συσκευή TPD νικοτίνης 2%
| Ονομα: | Yuoto Smart 600 Puffs (TPD) |
|---|---|
| Γεύσεις: | 12 (Φρουτώδες, Μικτό, Κλασικό) |
| Βάρος:: | 23 γρ |
| Μπαταρία:: | 350 mAh |
| Ικανότητα ε-χυμού:: | 2,0ML |
Yuoto Disposable Vape Pod 14ml E Juice 650mAh μπαταρία
| Όνομα προϊόντος: | Μίας χρήσης μάνδρα Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Μοντέλο Αρ.: | Yuoto Thanos |
| Eliquid-ικανότητα: | 14mL |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650mah |
Ηλεκτρονικό τσιγάρο 2500 καπνού Yuoto Xxl 35 γεύσης μοντέρνη εμφάνιση ριπών
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |

