Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Watermelon Ice Vape μιας χρήσης Yuoto Thanos 5000 Puffs E Cigarette with Mesh Coil 14ml E-Liquid Μπαταρία 650mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
Χονδρικό Εργοστάσιο Directly Disposable Vape Pod 14ml Ejuice 650mAh Battery Coke Ice for Puff Distributors
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
Watermelon Ice Vape μιας χρήσης Yuoto XXL 2500 Puffs E τσιγάρο με 7ml E-Liquid μπαταρία 1200mAh
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Χονδρικό εργοστάσιο Άμεσης χρήσης Vape Pod Vaporizer 7ml Ejuice 1200mAh Battery Coke Ice for Puff Distributors
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Yuoto 2500 Puffs Flavors Vaporizer Pen Kit 23 flavors 5% 1200 mAh Μπαταρία μιας χρήσης Μέντα Ice Δημοφιλές στην Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Μίας χρήσης συνήθεια Ι Vape 1500 ριπών ηλεκτρονικό υγρό τσιγάρων Ε Vape
| Ριπές: | 1500 |
|---|---|
| Νικοτίνη: | 5% |
| Ικανότητα ε-χυμού: | 5.0ml |
| Μπαταρία: | 900mAh |
| Γεύση: | Πάγος μάγκο |
5000 Puffs Χονδρικό ατμό μίας χρήσης με 14ml E-Liquid 650mAh Battery Mesh Coil Support Customize
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Θάνος 5000 |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mAh |
3500 Puffs Χονδρικό ατμό μίας χρήσης με 9ml E-Liquid 1200mAh Battery Mesh Coil Support Προσαρμογή OEM ODM Factory
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+Δέρμα |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL Max 3500 |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 9,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
Χονδρικό Vape Pen 2022 Νέας σχεδίασης Ατμοποιητής μιας χρήσης με πηνίο πλέγματος 14ml E-Liquid 650mAh Μπαταρία Blueberry Ice
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto Thanos 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mAh |
Χονδρικό Vape Pen 2022 Νέας σχεδίασης Ατμοποιητής μιας χρήσης με χαμηλότερη τιμή 7ml E-Liquid 1200mAh Μπαταρία Blueberry Ice
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Yuoto XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |

