Όλα τα Προϊόντα
-
Hamza PatelWow έχουν πολλές γραμμές, πολύ λογικές τιμές, πολύ προσωπικό Coaprative. Η τίγρη με βοηθά εκτός από πολύ χρόνο. -
Artur HatimiΧρησιμοποιώ διάφορους χονδρεμπόρους και πάντα σε ένα κυνήγι για τις καλύτερες τιμές, τις καλύτερες γεύσεις, καθώς επίσης και την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών. Όταν προσωπικό εργασίας σε Yuoto, τύποι καθιστούν τα πράγματα τόσο εύκολα και ομαλά για με.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Tiger Zhou
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
λέξεις-κλειδιά [ yuoto vape ] αγώνας 1784 προϊόντα.
Yuoto XXL 2500 Puffs Μίας χρήσης Μπαταρία 1200mAh 7,0ml Ejuice Μπανάνα με γεύση πάγου για την Ινδία
| Ονομασία προϊόντος: | E Cig μιας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | 2500 ρουφηξιές |
| Eliquid: | 7 ml |
| Μπαταρία: | 1200 mAh |
YUOTO XXL max3500 Puff fruit flavors oringgnal Wholesale Electronic Cigarette Pod vape pen
| Vape: | ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 1200 mAh |
| Δύναμη νικοτίνης: | 5% 2% 0% |
| Γεύσεις: | καρπούζι |
| Βάρος: | 60,5 γρ |
Επαναφορτιζόμενη χονδρική Στυλό μίας χρήσης με πλέγμα 14ml E-Liquid 650mAh Μπαταρία Strawberry Kiwi Ice
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό μίας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Θάνος 5000 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mah |
China Factory χονδρικής χονδρικής στυλό ατμού μιας χρήσης με 7ml E-Liquid 1200mAh Battery Strawberry Kiwi Ice
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό μίας χρήσης |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+PC |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL 2500 ρουφηξιές |
| Ρευστότητα-Χωρητικότητα: | 7 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |
2023 καμένος τη ριπή συν Yuoto Θάνος 5000 ριπών τη μίας χρήσης Ecig πολλαπλάσια μάνδρα Vape γεύσεων μίας χρήσης
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονικό τσιγάρο |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο Steel+Pctg |
| Πρότυπο.: | thanos 5000 |
| Ejuice-ικανότητα: | ε-υγρό 14ml |
| Ικανότητα μπαταριών: | 650mAh |
γεύσεις πάγου φρούτων στυλό μιας χρήσης yuoto xxl max 3500 puffs mesh coil μπαταρία 1200mah
| Γεύση: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| έτοιμη ώρα: | 7-12 ημέρες |
| υλικό: | AL + δέρμα |
| πιστοποιητικό ελέγχου ταυτότητας: | ROSH. CE. FDA.MDSD |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 45cm*40cm*27,5cm |
2023 Νέα κυκλοφορία Υψηλής ποιότητας προσαρμοσμένο λογότυπο Yuoto 3500 Puff Μίας χρήσης Μπάρες με ξηρούς καρπούς Vape Taste
| Γεύση: | Σειρά Φρούτων |
|---|---|
| Μεταβλητή τάση: | Μη Μεταβλητή Τάση |
| Κατάλληλο για: | ΟΛΑ (18). |
| Nic Salt: | 50 mg |
| Προσαρμοσμένο πακέτο: | Διαθέσιμο πακέτο OEM |
Yuoto OEM 1350mAh Battery 3000 Puffs Disposable Vapes Yuoto luscious big factory
| Όνομα προϊόντων: | Μίας χρήσης λοβός Vaping |
|---|---|
| Υλικό: | SS304+Pctg+Top δέρμα |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Γλυκύτατος |
| Eliquid-ικανότητα: | 8ml Ejuice |
| Μπαταρία: | 1350mAh μπαταρία λι |
Εργοστασιακή τιμή Pod μιας χρήσης 14ml E-Liquid 650mAh Μπαταρία Yuoto Thanos 5000 Puffs Mesh Coil για μεγαλύτερο καπνό
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 ανοξείδωτο |
| Αριθμός Μοντέλου.: | Θάνος 5κ |
| Δεξαμενή πετρελαίου-Χωρητικότητα: | 14 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 650 mAh |
Εργοστασιακή τιμή Pod μιας χρήσης 7ml E-Liquid 1200mAh Μπαταρία Yuoto XXL 2500 Puffs Bigger Smoke
| Ονομασία προϊόντος: | Στυλό Vape |
|---|---|
| Υλικό: | SS304 |
| Αριθμός Μοντέλου.: | XXL |
| Δεξαμενή πετρελαίου-Χωρητικότητα: | 7,0 ml |
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 1200 mAh |

